Genel

Vakıfbank’tan emeklilerin yüzünü güldürecek GELİŞME! 50.000 TL’ye nakit almak isteyenler hemen başvursun!

Milyonlarca emeklinin merakla araştırdığı promosyon kampanyası bankalar tarafından devam ederken, Vakıfbank’tan emekliler için yeni bir adım daha attı. Söz konusu banka, emekli maaş hesabı olan müşterilerine başvuru yapmaları halinde düşük faizli ek ödeme için kredi vereceğini duyurdu.

Vakıfbank, emekli maaşı alan müşterilerine yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Bu kampanya, sadece Vakıfbank müşterileri olan emeklilere yöneliktir ve emekli maaşının 20 katına kadar yüksek limitli kredi verecek. Banka müşterisi olmayanlar, maaş hesapları üzerinden bu krediyi alabilirler.

Vakıfbank, 36 ay vadeli 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Başvuru yapmak isteyen emekliler, internet bankacılığı, banka şubesi veya banka mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. İlk taksit ödemeleri 90 gün ertelemeli olarak yapılabilir. Banka müşterileri, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden kredi işlemlerini takip edebilir ve hesaplarına yatırabilirler.

Vakıfbank, sürekli olarak emekli maaşı alan müşterilerine yönelik kampanyalar yapmayı planlamaktadır. Başvuru yapmak isteyen emekliler, en yakın banka şubesine giderek veya internet bankacılığını kullanarak sonuçlarını 5 dakika içerisinde öğrenebilirler ve aynı gün içinde kredi alabilirler.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu