Genel

TEB biraz önce resmen AÇIKLADI! 20.000 TL nakit destek verilecek! Başvuru Koşulları Nedir?

TEB’den ihtiyaç sahibi vatandaşlara müjdeli bir haber duyuruldu. 3 ay ertelemeli şekilde vatandaşlara 20.000 TL kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. Düşük faizli kredi paketi için detaylar ne? İşte son dakika haberine ilişkin tüm ayrıntılar…

Enflasyonun giderek yükselmesi ve alım gücünün de azalması ile birlikte vatandaşlar bankaların yolunu tutuyor. Nakit ihtiyacı olan milyonlarca insan bankalardan en uygun faiz oranları ile kredi almayı hedefliyor. Bankalar da ard arda kredi kamyalarını açıklamaya başladı. İşte TEB’den 3 ay ertelemeli kredi…

Hem Türkiye’de hem de dünyada da yaşanan enflasyon ülkemizde de vatandaşı olumsuz etkiledi ve bu süreç sürüyor. Bazı bankalar da vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik olarak kampanyalarla tüketiciyi rahatlattı. CEPTETEB’den uygun faiz oranı ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor.

1.64 faiz oranı ile 200.000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapılacak. İşte TEB’den verilen ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları…

TEB Kampanya Başvuru Koşulları Ne?

CEPTETEB ile kredi kapsamında başvuru şartları ve kredi hesaplama tutarları netlik kazandı.

Bireysel kredi ihtiyacının tek bir tıklama ile hesaplara aktarıldığı tüketici kredisi olarak görülen CEPTETEB ihtiyaç kredisini oturduğunuz yerden ve sıra beklemeden kredi kullanma imkanı sunuyor. 1000 ile 200.000 TL aralığında ödeme yapanlara bankadan 3 ay ile 36 ay aralığında vade sunuyor. 18 ile 75 yaş arası olan herkesin başvuru yapabileceğini belirten TEB, aylık eşit tutarlı ödeme imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi olmasına rağmen kefil veya teminat şartı da bulunmuyor.

Hoşgeldin Faizi Uygulanıyor

TEB ve CEPTETEB müşterisi olanlara müjde geldi. Müşteri olmayanlara hoş geldin faizi sunan TEB yeni müşterilerine özel yüzde 1.64’ten faiz oranlarından yararlanma fırsatı sağlıyor.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu