Genel

Şimdiye kadar verilen promosyonları unutun! Banka yeni promosyon TABLOSUNU resmen açıkladı! Tam 18 bin 100 TL verilecek

Milyonlarca kişinin merakla takip ettiği promosyon yarışına bir yenisi daha eklendi. Banka net 18 bin 100 TL ödeme yapmaya karar verdi. İşte bütün ayrıntılar…

Promosyon rekabetleri son sürat devam ediyor. Bu seferki promosyon anlaşması haberi Bartın’dan geldi. Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Bankası ile promosyon anlaşmasına vardı.

Promosyonda rekabet kızışıyor, haberleri de gündemden düşmüyor. Kurumdan kuruma ve ilden ile değişiklik gösteren promosyon rakamlarında çok düşük teklif edilen ödemeler personellere yeterli gelmezken yüksek rakamlar ise personelleri sevindiriyor. Sevindiren bir promosyon anlaşması haberi de Bartın’dan geldi.

Kamudan Haber’in aktardığı haber göre Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Bankası ile yaptığı uzun görüşmeler sonucunda 2947 kişiye 18 bin 100 TL olmak üzere anlaşmaya vardığını açıkladı. Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İş Bankası ile yaptığı 18 bin 100 TL’lik anlaşmanın 3 yıllık olduğu açıklandı.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu