Genel

Samsung Galaxy Book3 Ultra, Galaxy Unpacked 2023’te tanıtıldı

Samsung, Galaxy Unpacked 2023’te yeni Galaxy S23 akıllı telefon serisini tanıttı, ayrıca yeni Samsung Galaxy Book3 Ultra, Book3 Pro 360 ve Book3 Pro’yu da tanıttı.

Galaxy Book3 Ultra, 2880 x 1800 piksel çözünürlüğe sahip 16 inçlik bir ekranla geliyor ve en yeni 12. Nesil Intel Core i7 ve Core i9 İşlemcilere sahip. Ayrıca NVIDIA® GeForce RTX ™ 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile birlikte gelir,1

Ayrıca 32 gB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanının yanı sıra Thunderbolt 4, HDMI 2.0 ve 100W USB Type-C şarj cihazı ile birlikte geliyor.

Galaxy Book3 serisi, yükseltilmiş CPU, GPU, ekran ve daha fazlasıyla ultra yüksek performanslı bilgi işlem sunuyor. Galaxy Book3 Ultra, onu bugüne kadarki en hızlı Galaxy Book yapan en yeni 13. Nesil Intel® Core™ i9 işlemcinin10 yanı sıra hem yaratıcı projeleri hem de oyun deneyimini geliştirmek için stüdyo sınıfı grafikler sağlayan NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Dizüstü Bilgisayar GPU’suna11 sahiptir. Samsung’un ilk kez Galaxy premium akıllı telefon serisi ekranında kullanılan Dinamik AMOLED 2X Ekranı ilk kez Galaxy Book3 Ultra ve Pro serilerinde yer alıyor. 3K (2880×1800) çözünürlüğü inanılmaz derecede ince ayrıntılar gösterir ve uyarlanabilir 120Hz yenileme hızı pürüzsüz ve kaygan bir görüntüleme deneyimi sunar. Ekran ayrıca VESA ClearMR ve DisplayHDR TRUE BLACK 500 sertifikalıdır ve mavi ışığın garantili azaltılması için SGS Eye Care Display sertifikası almıştır. Tüm bu iyileştirmeler kullanıcıların birden fazla zorlu görevi yerine getirmesini, zengin ve ayrıntılı içerikleri doğruluk kaybı olmadan izlemesini ve yüksek özellikli oyunları sorunsuz bir şekilde oynamasını sağlar. Ayrıca, görüntüleme ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, Galaxy Book3 Ultra ve Pro serileri ile 16:10 en boy oranına sahip 14 inç12 veya 16 inç ekranı13 tercih edebilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu