Genel

Emeklilere 5 BİN TL nakit ödeme yapacak…

Mart ayında ilk maaşlarını alması beklenen EYT’liler, bankalar tarafından emekli müşterilere sunulan promosyon kampanyalarından da yararlanma hakkı elde edecek. Kamu bankalarının EYT’lilere ödeyeceği promosyon tutarı belli oldu.

2 milyon 250 bin EYT’linin de emekli olmasıyla birlikte Türkiye’deki emekli sayısı 15 milyonu geçecek.

Bankalar, 3 yıl süreyle emeklileri kendi müşterileri yapmak için promosyon kampanyalarına devam ediyor. Bugüne kadar yüklü promosyon ödemeleriyle yarışı önde getiren özel bankaların kampanyalarına, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank da yaptığı emekli promosyonu kampanyasıyla karşılık vermişti. Emeklilere 2023’te ödenecek promosyonlar belli oldu.

EYT’liler de normal bir emekliden farklı statüye sahip olmayacağı için bankaların emekli promosyon kampanyalarından aynı şekilde ve eksiksiz olarak yararlanabilecek.

KAMU BANKALARI 2023’TE NE KADAR PROMOSYON ÖDEYECEK?

3 kamu bankasının 2023’te emeklilere ödeyeceği promosyon tutarı netleşmiş durumda. Emekli müşteriler, maaşlarının artmasıyla birlikte daha yüksek promosyon geliri elde edebilecek. Üç kamu bankası da emeklli promosyonunda aynı rakamları ödeyecek.

İşte emekliye ödenen güncel promosyon tutarları:

3.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL,

3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL,

7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL,

10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 5.000 TL tutarında olmak üzere,


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu