Genel

BENZİN MOTORİN FİYATLARI hareketlendi! Motorine büyük indirim geldi! Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Araç sahipleri benzin ve motorin fiyatlarındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Son olarak yapılan indirimin ardından değişiklikler pompa fiyatlarına yansıdı. Benzin ve motorine yeni zam veya indirim gelip gelmeyeceği ise merak ediliyor. İşte 1 Şubat 2023 güncel akaryakıt fiyatları listesi…

Döviz kuru ve brent petrol fiyatlarından etkilenen akaryakıt fiyatlarında güncel gelişmeleri haberimizde derledik. Akaryakıt fiyatları zam ve indirim haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak benzin ve motorin fiyatlarına 60’ar kuruş indirim gelmişti. Peki, benzin ve akaryakıt fiyatlarına zam gelecek mi? İşte 1 Şubat Çarşamba 2023 İstanbul, İzmir, Ankara güncel benzin ve motorin fiyatları…

AKARYAKIT FİYATLARINDA SON DURUM

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre; Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gününden itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.

SON OLARAK İNDİRİM GELMİŞTİ

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre; 27 Ocak Cuma gününden geçerli olmak üzere benzin ve motorin fiyatlarına 60’ar kuruş indirim geldi.

MOTORİNE ZAM VE BENZİN FİYATLARINA ZAM GELMİŞTİ

Motorinin litre fiyatı 26 Ocak Perşembe günü itibarıyla ortalama 87 kuruş zam geldi. Benzine ise 25 Ocak Çarşamba günü 1 lira 25 kuruş zam geldi. Fiyat değişikliği, gece yarısı itibarıyla pompa fiyatlarına yansıdı.

İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ 1 ŞUBAT 2022

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 21,06 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 23,38 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 10,56 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 21,08 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 23,40 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 10.92 TL

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Benzin fiyatı: 21,32 TL

Motorin fiyatı: 23,67 TL

LPG fiyatı: 10,88 TL

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin fiyatı: 21,26 TL

Motorin fiyatı: 23,73 TL

LPG fiyatı: 10,59 TL


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu