Genel

Apex Legends Mobile 1 Mayıs’ta kapanıyor

Apex Legends Mobile, yaklaşık 9 ay sonra Mayıs ayında piyasaya sürüldü, Respawn ve EA oyunu kapattığını duyurdu.

Respawn, oyun üzerinde aylarca çalıştıktan sonra kapatılmasının nedeni olan kalite, nicelik ve kadans açısından bu çıtanın gerisinde kalmaya başladığını söyledi.

Oyundaki tüm gerçek parayla yapılan uygulama içi satın alımları devre dışı bırakacak ve bugünden itibaren oyunu Google Play ve Apple App Store’dan kaldıracak. 1 Mayıs 2023’te tüm bölgelerde faaliyetlerini durduracak ve oyun artık oynanamayacak. Bu 3 aylık süre boyunca oyuncular mevcut Sendika Altınlarını harcayabilir ve tam oyunu oynamaya devam edebilir.

Şirket, EA Kullanıcı Sözleşmesi hükümleri uyarınca gerçek parayla yapılan satın alımlar için geri ödeme sağlamayacağını söyledi. Apex Legends, PC ve Konsollarda oynanabilir olmaya devam edecek.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu