Genel

AKARYAKIT FİYATLARINA bu gece büyük indirim geliyor! Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Uluslararası gelişmelerden etkilenen akaryakıt fiyatlarında değişkenlik sürürken, motorine grubuna bu gece yarısında indirim geleceği açıklandı.

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişiklikle birlikte benzin ve motorin fiyatları sık sık değişiyor. Sektör kaynakları, bu gece yarısından itibaren motorinin litre fiyatına 1 lira 2 kuruş indirim bekliyor.

Akaryakıta bir indirim bir zam haberi gelmeye devam ediyor. Bu kez indirim motorin fiyatlarını etkileyecek. Motorine 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor. Gelecek olan indirim bu gece itibarıyla tabelaya yansıyacak. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki iniş çıkışlar en çok akaryakıt fiyatlarını etkiliyor. Bunlarda görülen değişiklikler motorin ve benzin fiyatlarını bir indirip bir çıkartıyor.

NTV’nin haberine göre; motorine 2 Şubat Perşembe günü itibarıyla geçerli olacak şekilde 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre;

İstanbul’da motorin litre fiyatı 23.41 liradan satılıyor.

Benzinin litresi ise ortalama 21.08 TL’ye satılıyor.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu