Genel

Az önce detaylar açıklandı! TC kimlik numarasının son hanesi 0-2-4-6-8 olanlara 40.000 TL nakit destek verilecek!

Az önce detaylar açıklandı! Vakıfbank’ndan kişi başı 40.000 TL destek verilecek!

Milyonları sevinçten havaya uçuran bu kredi kapsamında her aileden başvurular yağıyor. Vakıfbank’tan emekli ve memur için verilen özel kredi desteği müjdesi geldi. Uygun faiz oranları ve ödeme yöntemleri ile Vakıfbank’tan sağlanacak kredinin detayları netleşti. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında verilecek olan kredi hakkında tüm ayrıntılar ortaya çıktı. İşte o detaylar… İşte uygun faiz oranları ve ödeme imkanı ile sağlanan kredinin detayları…

Vakıfbank Kredi Kampanyası

Bu yıl kamu ve özel bankalardan vatandaşa art arda kredi kampanyaları duyurulmaya başladı. İhtiyaçların git gide artması, masrafların çoğalması ile bankalardan ihtiyaç kredi kampanyalarının geldiğini sıklıkla duyuruyor. Şimdi de Vakıfbank’tan düşük faizler ile uygun ödeme ve taksit seçenekleri ile birlikte 40 bin TL’ye kadar kredi sağlıyor. 40.000 TL’lik nakit kredi desteği için bankaya başvuru yapmanız gerekiyor. Kredi destek ödemelerinden 3 gün içinde hesabınıza yatırılıyor.

Vakıfbank’tan maaş alanlara emekli ve memurlar için kredinin detayları müşteriler ile paylaşıldı. Acil ihtiyaçlarınıza verilecek acil nakit para ödemelerinizi üç gün içinde alabileceksiniz.

Vakıfbank üzerinden ödemelerinizi almak için mobil bankacılık ile işlemlerinizi kolayca halledebileceğinizi açıkladı. Kredi notunuzun uygun olması durumunda 36 aya varan vade seçenekleri ile nakit para alabilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu