Genel

Twitter Android ve iOS’ta Direkt Mesaj Gönderme Seçeneğini Kaldırdı

9To5Google’ın haberine göre, genellikle takip ve bildirim düğmelerinin yanında görünen “DM” düğmesi herhangi bir değişiklik yapılmadan kayboldu.

Popüler mikro blog platformu Twitter, Android ve iOS uygulamalarında profil sayfasından başka bir hesaba doğrudan mesaj gönderme seçeneğini kaldırdı.

9To5Google’ın haberine göre, genellikle takip ve bildirim düğmelerinin yanında görünen “DM” düğmesi, herhangi bir yedek olmadan ortadan kayboldu.

Bu durum tüm Twitter hesapları için geçerli gibi görünüyor ve muhtemelen sadece küçük bir hata.

Hizmetin şu anda yürütülme şekli göz önüne alındığında, bunun platform tarafından kasıtlı olarak yapılıp yapılmadığını anlamak zor.

Bu arada raporda, kullanıcıların mesajlar sekmesinde istedikleri hesabı arayarak doğrudan mesaj gönderebilecekleri belirtildi.

Geçtiğimiz hafta Twitter’ın patronu Elon Musk, mikroblog platformuna reklamsız ve daha yüksek fiyatlı bir aboneliğin önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını duyurmuştu.

Bu arada Musk, platformun yaklaşan güncellemesinin kullanıcıların “Sizin İçin” algoritmik zaman çizelgesini kullanmasını daha az zorunlu hale getireceğini de duyurdu.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu