Genel

Kemal Kılıçdaroğlu: Aday olursam kazanırım

 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 6’lı masanın adayı olursa seçimi kazanabileceğini, bunu anketlerde gördüklerini söyledi.

Türkiye’nin gündeminde cumhurbaşkanlığı seçimi var.

Bu kapsamda muhalefetin adayı merak konusu.

Adaylık konusunda büyük bir çekişmenin yaşandığı 6’lı masada 13 Şubat’ta adayın belirlenmesi beklenirken en güçlü aday adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV’de Lider Masası programına konuk oldu.

“Erdoğan’ın karşısında seçimi kazanabilir misiniz?”

Gündeme ilişkin birçok konunun ele alındığı programda, Kılıçdaroğlu’na aday olması durumunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’In karşısında seçimi kazanıp kazanamayacağı da soruldu.

“Anketlerde gördük kazanabiliyorum”

Kılıçdaroğlu; seçimi kazanabileceğini, bunu önlerine gelen son anket sonuçlarından görebildiklerini söyledi.

İttifak ortağı İyi Parti Lideri Meral Akşener’in, anketlerde kazanamadığı için Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıktığı kamuoyu tarafından bilinen bir gerçekken CHP Lideri şöyle konuştu:

 

“Kazanılabilir tabii. Bütün anketler bunu gösteriyor zaten. Bütün mesele bizim kararlılıkla bu ülkeye demokrasiyi, insan haklarını getireceğiz, yoksulluğu tarihe gömeceğiz gibi iddialarımız var zaten.”

 

Kaynak :https://www.kamusaati.com

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu