Genel

Maaşını İŞ BANKASI’NDAN alana 20 bin 600 TL promosyon ödemesi yapacak!

2023’te promosyon ihalesinde 20 bin 600 liraya imza attı

2022’de özellikle emeklileri kendi bankalarına çekmek için kıyasıya rekabete giren bankalar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yüzde 30’luk memur ve emekli zammı sonrası kurumlarla promosyon anlaşmalarını hızlandırdı.

Geçtiğimiz yıl ve 2023’ün ilk ayında yapılan promosyon anlaşmalarında, bazı kamu kurumu ve özel sektör çalışanları da dahil milyonlarca çalışanı sevindiren gelişmeler yaşandı.

ÇALIŞANLARA TEK SEFERDE YÜKLÜ MİKTAR

Pekçok kurum anlaşma sağladığı bankalarla çalışanlarına tek seferde on binlerce lira kazandırırken bir kurumumuzda daha aynı sevinç yaşandı.

EN YÜKSEĞİ 40 BİN TL’Yİ GEÇTİ

Bazı bakanlık ve kurumların çalışan personele 20 bin lira verdiği görülürken bazılarının ise ihalede kıyasıya rekabete girerek 40 bin liranın üzerine kadar çıkardığı görüldü.

EK ÜCRET ÖDEYENLER DE OLDU

Bazı bankalar ise sayıları milyonları geçen memurları bünyelerine çekme karşılığında ciddi miktarda ek ücret de ödedi.

YENİ YILDA ZAM ETKİSİ

Öte yandan son noktaya gelinen promosyon rakamlarında şimdiye kadar ki en yüksek rakam 41 bin 500 lirayı bulurken var olan rekabetin daha da kızışacağı tahmin ediliyor.

BALIKESİR’DE PERSONELİN YÜZÜ GÜLDÜ

Yeni rekorların kırıldığı promosyon anlaşmalarında bir yandan güncelleme haberleri gelmeye devam ederken rakamlar da yükselmeye başladı. Son güzel haber ise Balıkesir Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden geldi.

TOPLAMDA 20 BİN 600 TL

Buna göre İş Bankası ile anlaşma sağlayan kurumun personeline toplamda 20 bin 600 lira verilecek. Yeni promosyon miktarları ilk zamlı maaşlarla birlikte hesaplara yatacak.

Kaynak: Tgrthaber


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu