Genel

20 Bin TL Nakit Destek Verilecek…

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası’ndan 20.000 TL nakit ödemesi alabilirsiniz. İşte o ödemenin detayları…

20 Bin TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyasına katılıp, başvurularını gerçekleştirmek isteyen müşteriler, sigortalı ve emekliler, çalışan vatandaşlar için banka tarafından belirlenen koşullara uygun olmaları halinde Ziraat Bankası destek ödemesi vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesinden şartlara uygun şekilde ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecek. Nakit kullanacak olanlara belirli şartları taşımaları durumunda, ödemeler 5 dakika süre içinde verilmektedir. Ziraat Bankası’ndan, 20.000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vade ve ödeme tablosu ile istedikleri zaman ödeyebilecekleri bu kredi kampanyalarına anında katılabilmektedir.

Ziraat Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’ndan kredi başvurusunu yapacak olan vatandaşlara, banka şubesine gidip kimliği ile beraber işlem yapabilir. Ziraat Bankası’ndan nakit ihtiyacı olanlara, ihtiyaç kredisi başvurusunu yaptıktan sonra başvurularını gerçekleştirerek, bu bankadan istedikleri zaman kredilerini alabilmektedir. Kamu bankası olan ve aralıksız hizmet veren Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştirmektedir.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olanlara, belirlenen koşullara uygun kredi ödemesi verilebilmektedir. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi kampanyasına katılım ile başvurularını gerçekleştirecek olanlara aynı zamanda ziraat mobil uygulaması ile 7 gün 24 saat, kredi imkanı verilecektir.

Emekli olanlara emekli maaş hesaplarından başvurularını tamamlayabilecekleri bu kampanyalarda, emekli maaşını Ziraat Bankasına geçirdikten sonra yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. Emekli vatandaşlar özellikle kredi notunun düşük olması halinde emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsa, başvurusunu tamamlayabilir ve 20.000 TL kredi kullanabilecekler.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu