Genel

İşte Ocak ayında verilecek rekor tutar

Milyonlarca emeklinin merakla takip ettiği promosyon kampanyasında yeni bir gelişme yaşandı. EYT düzenlemesinin açıklanmasıyla beraber bankalar arasındaki promosyon yarışı da kızıştı. İş Bankası emeklileri sevindirecek bir karara imza attı.

İş Bankası’ndan emekliyi mutlu edecek promosyon rakamları geldi. Ocak ayı emekli promosyon rakamlarını açıklayan İş Bankası, sevindiren kararı açıkladı.

Emekli promosyonu milyonlarca emeklinin en çok merak ettiği ve araştırdığı konular arasında yer alırken, yaşanılan bu hummalı araştırma bankalar arasında rekabet ortamının oluşmasına neden olmuştu. En çok müşteriye sahip olabilmek için, en yüksek rakamları veren bankalar eylül ayı itibarıyla büyük bir durulma yaşarken, yeni yılda durumun ne olacağı merak ediliyordu. İş Bankası emekli promosyon rakamlarını güncelledi. İşte güncel Ocak ayı emekli promosyon rakamları.

3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar 4.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar 6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar 7.500 TL

ascfdghfmkjhtsgrdfghesgef.jpg

EMEKLİ MAAŞIMI İŞ BANKASI’NDAN NASIL ALIRIM?

Yeni emekli olacaklar;

SSK veya Bağkur’dan emekli olacaklar ise SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurarak İş Bankası’nı tercih edebiliyor.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor.

Bu işlemlerin ardından yapılması gereken, yalnızca İşCep, İnternet Şubesi veya İş Bankası şubeleri aracılığıyla emekli maaşını İş Bankası’ndan almak istediği hesabı belirlemek için talimat vermek ve promosyon başvurusunda bulunmak.*

(*) Yeni emekli olan kişilerin ikramiye, kıst maaş ve diğer ödemeler adı altında İş Bankası’na gönderilen ödemelerini almak üzere öncelikle Şubelerimize müracaat etmesi gerekmektedir.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu