Genel

Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para, dizel yakıt ne kadar oldu?

Akaryakıta üst üste gelen zamlar sonrası sevindiren bir haber geldi. Hafta başından itibaren akaryakıta gelen zamların aksine bu gece motorin ve benzinde indirim geleceği açıklandı.

Brent petroldeki dalgalanmalar hafta başından itibaren hem benzine hem de motorine yansıdı. Benzine 1 lira 25 kuruş zam gelirken motorine ise 83 kuruşluk bir zam geldi. Hafta başından itibaren akaryakıta gelen zamların aksine bu gece motorin ve benzinde indirime gidilecek. Hem benzin hem de motorinin litre fiyatında bu gece 61 kuruş indirim gerçekleşecek.

Brent petrol fiyatlarında inişli çıkışlı seviyeler devam ederken, benzin ve motorin fiyatlarına da bu durum yansıyor. Akaryakıt fiyatları bir indirim bir zam şeklinde seyir gösterirken önceki gece benzin fiyatları tabelada yenilendi. Motorin grubuna da bu gece yarısı zam geldi. Benzine son olarak 1 lira 25 kuruş zam gelirken, motorine ise 83 kuruşluk bir zam yapıldı.

MOTORİNE VE BENZİNE İNDİRİM

Akaryakıt sektörü kaynaklarından alınan bilgiye göre; bu gece benzin ve motorinde indirime gidilecek.

Hem benzin hem de motorinin litre fiyatında bu gece 61 kuruş indirim yapılacak. İndirimle birlikte benzinin litre fiyatı yaklaşık olarak İstanbul’da 21,10 TL’ye, Ankara’da 21,33 TL’ye, İzmir’de 21,26 TL’ye gerileyecek.

Motorinin litre fiyatı da bu geceki indirimle birlikte yaklaşık olarak İstanbul’da 23,42 TL’ye, Ankara’da 23,68 TL’ye, İzmir’de 23,74 TL’ye gerileyecek.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu