Genel

Yapı Kredi’den EYT sonrası rekor promosyon ÖDEME TABLOSU! İşte dudak uçuklatan rakam

Yapı Kredi’den EYT sonrası rekor promosyon AÇIKLAMASI geldi! İşte dudak uçuklatan rakam

EYT’lilerin de emekli edilecek olmasıyla verdikleri promosyon rakamlarında revizeye giden bankalar, yeni ödemeleri açıklamaya başladı. Bu kapsamda bir bildiri yayımlayana Yapı Kredi, emekliye verecekleri rakamı bir kez daha duyurdu.

2023’e girilmesiyle birlikte bankalardaki promosyon hareketliliği azalmadı.

Aksine EYT’lilerin de emekli edilecek olmasıyla çok sayıda vatandaş bankaların verdiği emekli promosyonlarını araştırırken, son rakam Yapı Kredi’den geldi.

Yapı Kredi’nin müjde olarak duyurduğu kampanya kapsamında ilk kez emekli olacaklar ile farklı bir bankada emeklilik hesabı bulunanlara özel fırsatlar tanımlanıyor. Emekli maaşını Yapı Kredi’den almak isteyenlere alacakları ilk maaşın hemen ardından 7.500 TL promosyon ödemesi hesaba yatırılıyor.

YAPI KREDİ PROMOSYON ÖDEME TABLOSU

Yapı Kredi’nin sunduğu tekliften ilk kez yararlanacak SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı mensupları e-devlet üzerinden başvuru seçeneğinde banka tercihini Yapı Kredi olarak uygulayabilir. Farklı bir bankada emeklilik hesabı bulunanlar ise Yapı Kredi Mobil uygulama aracılığı ile ya da 444 0 444 hattını arayarak müşteri hizmetleri aracılığı ile maaş taşıma işlemlerini tamamlayabilir.

Yapı Kredi promosyon ödeme tablosu:

3.500 TL’ye kadar emekli aylığı alana 4.200 TL

3.500 TL – 7.500 TL arası emekli aylığı alana 5.000 TL

7.500 TL – 10.000 TL arası emekli aylığı alana 6.300 TL

10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alana 7.000 TL

Yapı Kredi ile başvuru işlemi tamamlandıktan sonra ilk maaş alınırken 3 iş günü içerisinde promosyon ödemesi hesaba yatırılır. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenler 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü verdiğinde promosyon ödemesi yapılırken bankadan alınacak maaşın tutarına göre net bir ödeme belirlenir. Promosyondan faydalanmak isteyenlerin 60 günlük süre içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı vermesi gereklidir.

Bankanın verdiği 7.000 TL promosyona ek 2 yeni fatura ödeme talimatı veren 200 TL banka kartı ile 500 TL’lik harcama yapana ise 300 TL toplamda 500 TL ek promosyon hesaba yatırılır. Bunun yanı sıra ücretsiz olarak EFT ve Havale işlemi gerçekleştirilir. Banka ATM’lerinden günlük 5.000 TL’ye kadar para çekilebilir. Bireysel ihtiyaç kredisi düşük faizli fırsatı ile sunulur. Banka giyim, aksesuar ve gıda harcamalarında yıl içerisinde indirimli olarak alışveriş yapabilme fırsatı da sunar.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu