Genel

Tüm emekliler o rakam karşısında dili tutulacak

Emekli ve memur maaşlarına zam yapılırken 2023 yılı promosyon ödemeleri de zamlandı. Yeni yıla yeni zamlarla giriş yapan bankalar promosyon tutarlarını tek tek açıklıyor Promosyon tutarlarını güncellemeye giden Akbank güncel tutarları açıkladı. İşte Akbank promosyon ödemeleri…

Bankalar emekli kapma yarışına devam ediyor. Bankalar tarafından yapılan promosyon ödemeleri en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Emekli maaşını Akbank’a taşıyan emekliler için güncel promosyon tutarları açıklandı. İşte Akbank promosyon ödemeleri…

AKBANK NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ YAPIYOR?

Emekli maaşına 3 yıl vade ile Akbank’a taşıyan müşteriler için güncel promosyon tutarları açıklandı. Bu kapsamda Akbanklılar tutarlardı ödeme alacak:

Emekli aylığı 3.500 TL altında olan kişiler 4.200 TL,

Emekli aylığı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olan kişiler 4.850 TL,

Emekli aylığı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan kişiler 6.250 TL,

Emekli aylığı 10.000 TL ve üzerinde olan kişiler ise 7.000 TL ödeme alacak.

2 KATI ÖDEME YAPILACAK

BDDK, emekli promosyonları hakkında önemli bir açıklama yaptı. Bankalar tarafından verilen emekli promosyonlar kapsamında 2 katı ödeme yapılacağını duyuran BDDK, yeni bir düzenleme yapıldığını açıkladı.

Farklı bankalarda olsanız dahi promosyon kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda farklı bir banka üzerinden emekli maaşı alan kişiler de Akbank kampanyasından yararlanabiliyor. Diğer banka üzerinden aldığınız promosyon ödemesini iade ederek Akbank promosyon ödemesine başvuruda bulunabilirsiniz.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu