Genel

TC kimlik son hanesi 2,4,5,6,9 olanlar dikkat! Hesabınıza 9.000 TL yatırılacak: Hemen hesabınızı kontrol edin

3 bankadan ayrı ayrı yapılan açıklamalarda vatandaşları çok sevindiren bir haber geldi. Yapılan açıklamalarda emeklilerin ve gençlerin hesaplarına 9.000 TL alacak kaydedilecek. 18 yaşından büyük herkes banka hesaplarını kontrol etsin TC Kimlik numaranıza 9.000 TL destek parası yüklenmiş olabilir.

Gençlerin ve emeklilerin üç bankadan maddi destek alacakları bildirildi. Bankalardan yapılan açıklamalarda gençlerin ve emeklilerin hesaplarına geri ödemesiz nakit ödeme 9.000 TL yapılacağı belirtildi. Detaylar haberimizde..

Nakit ödeme desteğiyle ilgili müjdeli haber ING Bank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası’ndan geliyor. Bunun dışında herhangi bir iade söz konusu değildir. Şartlar yerine getirildiği takdirde emekliler ve gençler 9.000 TL alacak. Reşit olan herkes bu promosyondan yararlanabilir. Kimliğinizle başvuru işlemini tamamladıktan sonra, iade edilmeyen bir nakit ödeme alacaksınız.

GENÇLERE VE EMEKLİLERE 9 BİN TL NAKİT ÖDEME

Bankalar 2023 yılı için nakit desteği ile ilgili bir kampanya başlattı. İlk kampanyalarını açıklan bankalar ise ING Bank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası oldu. Üç bankadan gelen haberin ardından; 18 yaş üstü herkese kredi desteği verileceği bildirildi. Bu kampanyadan faydalanmak için ilgili bankanın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek İnternet Bankacılığı ile işleminizi tamamlayınız. Kampanya başvuru koşulları belirtilmiştir.
Emekli veya çalışıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük herkes başvurabilir ve kampanya gençlere açıktır. 1100 puanlık bir kredi notu, Türk vatandaşlığı gibi şartlar aranmaktadır. Gelire dayalı bir ödeme planı geliştirilir ve bütçenize göre uygun ve uygun faiz oranı ile 24 aya kadar nakit olarak ödenir.

Kredi başvuruları anında onaylanmaktadır. Ayrıca sizden kefil istenmeyecektir. Herhangi bir gelir belgesi gerekli değildir. Bankalar ödemeleri gelirinize ve bütçenize göre hesaplar.


Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu