EKONOMİ

Güney Kore Doğrudan Satış Firması Atomy Türkiye’de

2009 yılında kurulan Atomy, Güney Kore dahil 25 farklı ülkede doğrudan satış yapan bir network marketing şirketidir. Kurucu Başkanı Han-Gill Park tarafından belirlenen Mutlak Kalite Mutlak Fiyat ilkelerine bağlı, tüketici odaklı bir strateji uygulayarak hızlı bir şekilde büyümektedir. Atomy 2021 yılında Global satışlarda 1.9 milyar dolar satış hacmine ulaştığı, dünyanın en iyi 10 network marketing şirketi arasına girdi ve global üye sayısının 15 milyonu geçtiğini açıklamaktadır. Her sene ortalama %30 büyüyen Atomy, Güney Kore’nin en büyük Network Marketing şirketidir.

Bu Atomy nedir?

2009 yılında Han-Gill Park tarafından oluşturulan “Mutlak Kalite Mutlak Fiyat” ilkesiyle kurulan ATOMY, Güney Kore dahil 19 farklı ülkede doğrudan satış yapan bir pazarlama ağı şirketi.

Hangi ürünleri sunar?

Sağlık, cilt bakımı, renkli kozmetik, ağız bakımı, deterjan, kahve, mutfak gibi kategorilerde 400’ü aşkın ürünün doğrudan satışını yapmakta ..

Ürünlerin kalitesi nedir ve nerelerde bulabiliriz?

Atomy ürünleri, herhangi bir toksin, koku ve rengi gidermek için ultra saflaştırılmış taze organik bitkiler kullanır. Yüksek Saflaştırma Teknolojisini (patentli) kullanarak, bitkilerin iyiliğinin 500 katını ürünlere katar. Ayrıca Kore Tıbbı Fermantasyon Biyoteknolojisi (patentli) ve Çoklu Nano-kapsül Teknolojisini (patentli) kullanarak yüksek kalitede ürünler üretilir.

Satış/pazarlama/prim sistemiyle mi kazanç veriyor.

Evet. Atomy ile hepsi mümkün. öncelikle kendimize indirimli alabiliriz, kullandığımız ürünleri çevremize tavsiye edip sıcak satış karı elde edebiliriz. Tavsiye ettiğimiz kişilerin de ürünleri tavsiye etmesini sağlayarak ekip ağınızı oluşturarak sürekli ve yüksek bir gelir elde edebilirsiniz.

Satış temsilcisi olacaklar buradan nasıl kazançlı çıkacak?

Biraz önce de bahsettiğim gibi %25–%35 arası sıcak satış karı ve distrübitör yani ekibini kurduğunda çok yüksek kazançlar sizi bekliyor.

Bu sistem sürdürülebilir mi? Kaç yıldır ticaret hayatı var Atomy Şirketi’nin. Sisteme yeni ürünler eklemeyi düşünüyor mu?

2009 yılından bu yana faalyette bulunan Atomy de; ileriye dönük müşteri başarısı hedefimize odaklanarak ve üç temel kurumsal kültürü teşvik ederek sürdürülebilir büyümenin temelini sağlamlaştırıyoruz. İlkelere uymak, birlikte büyümek ve paylaşmak. 2019’da Atomy’nin yıllık geliri 1,3 milyar ABD dolarıydı ve küresel üyelerimizin toplamı 6 milyondu.

Atomy, tüketici odaklı bir pazarlama ağı stratejisi kullanır. Kalitesi daha yüksek olan ürünleri daha uygun fiyatlarla seçip, mağazalar, indirimli mağazalar, ev alışveriş ağları ve online alışveriş ile rekabet edebilecek dağıtım kanalları aracılığıyla satıyoruz. Diğer bir deyişle, müşterilerimizin menfaati için diğer kanallar aracılığıyla dağıtılan benzer ürünlere göre kalite ve fiyat açısından daha rekabetçi ürünler buluyoruz. Bu strateji aracılığıyla, “Müşteri Memnuniyetini Müşteri Başarısına Kadar Aşmak” nihai hedefimize ulaşacağımıza söz veriyoruz.Ayrıca her gün devasal bir büyüme sağlayan Atomy,,ürün gamını yeni ürünler de mutlaka daha da genişletecektir.

Detaylı Bilgi İçin;
ATOMY Tanıtım Direktörü
MAKSUT BAKIR
Whatsapp 08503045626

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu