GenelSport

Tarih netleşti! Fenerbahçe’de şans bulamayan Arda Güler imzayı atıyor

 

Fenerbahçe, Arda Güler ve ailesiyle yeni sözleşme için prensipte anlaştı. 25 Şubat’ta profesyonel kontrat imzalama hakkı kazanacak genç yıldızın mukavelesi uzatılacak. Jorge Jesus döneminde az süre bulan Arda’nın sözleşmesindeki ‘1500 dakika oynamazsa 5 milyon euroya gider’ maddesi de kaldırılacak.

Fenerbahçe, Arda Güler ve ailesiyle prensipte anlaştı. Genç futbolcu, 25 Şubat’ta 18 yaşına basacak. Böylece profesyonel statüde sözleşme imzalama hakkı kazanacak Arda ile hemen beş yıllık yeni kontrat yapılacak.

SÜRE GARANTİSİ KALKIYOR

Arda Güler’in yeni sözleşmesi 2027-28 sezon sonuna kadar olacak. Sözcü’den İrfan Yirmibeş’in haberine göre; Çok tartışılan ‘1500 dakika oynamazsa 5 milyon euroya serbest kalır’ maddesi bu anlaşmada bulunmayacak.

ÇIKIŞ MADDESİ OLMAYACAK

Sarı-lacivertliler, çıkış bedeli de koymak istemiyor. Yöneticiler ile Güler ailesi arasında güvene dayalı bir ilişki var. Yönetimin tavrı, ‘Arda gözbebeğimiz. Değerini bulunca önünü açarız’ şeklinde. Arda’nın Avrupa’da önce Fenerbahçe’yle ses getirmesi hedefleniyor.

Kaynak :https://www.kamusaati.com

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu