Genel

13,5 Milyon Emekliye Büyük Müjde Gece Yarısı Geldi! Az önce Açıklama Geldi 6.000 TL Ödeme Kesinleşti! Yarın Hesaplarınızı Kontrol Etmeyi Unutmayın…

 

Milyonlarca emeklinin yararlandığı promosyon kampanyalarında 2023’ün ilk güncellemeleri gelmeye başladı. Garanti BBVA, yaptığı promosyon güncellemesi ile bütün bankaları geride bırakıp zirveye yerleşti.

2022 birçok özel ve kamu bankasının promosyon mücadelesine sahne olmuştu. 2023’ün ilk hamlesi ise Garanti Bankası’ndan geldi. Emekli maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan alma sözü veren emeklilere ödenecek nakit promosyon tutarında güncellemeye giden Garanti BBVA, ayrıca kampanyanın süresini de uzattı.İnternet sitesinden yapılan duyuruda, maaşını Garanti’ye taşıyan emeklilere promosyon dışında ek avantajların da verileceği belirtildi.

GARANTİ 2023 PROMOSYONU NE KADAR?

Garanti BBVA’da emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 3.600 TL, 3.500 – 7.500 TL arasında olan emeklilerimize 4.200 TL, 7.500 – 10.000 TL arasında olan emeklilerimize 5.400 TL ve 10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 6.000 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır.

Promosyon avantajından 1 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir.

PROMOSYONLARA ZAM GELECEK Mİ?

Promosyonlarda belirlenen 6000 TL ile 7500 TL arasındaki üst limitler geçtiğimiz yılki ücretler baz alınarak oluşturulmuştu.

Emekli maaşlarına yapılan yüzde 30’luk zammın promosyon tutarlarına da yansımasını bekleyen emekliler bankalara “yeni promosyon zammı” çağrısında bulunuyor.

2 milyon 250 bin EYT’linin de katılımı ile birlikte sayıları 15 milyonu geçecek emekli grubunu memnun etmek için birçok bankanın şimdiden çalışmalara hız verdiği iddia edildi.

PROMOSYON NE ZAMAN ÖDENECEK?Bankadan yapılan açıklamada “Promosyon ödemeniz Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi’ni imzalamanızın ardından Garanti BBVA’ya ilk maaşınızın yatmasına istinaden ilk 3 iş günü içinde yapılır.

Promosyon ödemesine konu olan maaş için taahhüt süresi içinde banka değişikliği yapılamaz.” ifadelerine yer verildi.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu