Genel

WhatsApp orijinal çözünürlükte fotoğraf göndermeyi hayata geçiriyor

 

WhatsApp’ın yeni beta sürümü (2.23.2.11) başta fotoğrafçılar ve tasarımcılar olmak üzere pek çok kullanıcıya fayda sağlayacak bir özelliği beraberinde getirdi. Yakında, messenger insanların orijinal kalitede fotoğraflar göndermesine izin vermelidir.

Şu anda uygulama yükleme için yalnızca üç görüntü kalitesi seçeneği sunuyor: “otomatik”, “en iyi kalite” ve “veri tasarrufu”. Bu ayarlar dosyanın sıkıştırılmasını değiştirir ve orijinal materyalin gönderilmesine izin vermez.WABetaInfo’ya göre, son WhatsApp beta sürümü, fotoğraf yükleme araçlarının yanında yeni bir simge içeriyor. Kullanıcılar, seçeneğe tıklayarak başka bir kişiye gönderilecek görüntünün kalitesini seçebilecekler.Dolayısıyla, yeni özellik yükleme için gönderilen dosyalar üzerinde daha fazla kontrol sunuyor. Bu özellik, fotoğrafçılar ve tasarımcılar için yaygın olan yüksek orijinal kalitede bir görüntü göndermenin gerekli olduğu durumlar için çok önemli olacaktır.Henüz beta test aşamasında olduğu için tüm WhatsApp kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir öngörü bulunmuyor. Bazı durumlarda, bu uygulamaların halka açık hale gelmesi birkaç ay sürebilir.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu