Genel

Akaryakıta çifte zam sonrası benzin ve motorin fiyatları UÇUŞA GEÇTİ! 21 Ocak motorin, LPG, benzin, mazot, litresi kaç TL?

 

Dolar kurunda yaşanan yükseliş sonrası ilk olarak benzine gelen 67 kuruş zammı daha sonra motorin takip ettiği. Motorin ve benzine gelen çifte zam sonrası güncel fiyat listesi belli oldu. İşte 21 Ocak 2023 akaryakıt fiyatları…

Araç sahiplerinin takip etmekte güçlük çektiği akaryakıt fiyatlarında yaşanan dalgalanma sürüyor.Son günlerde yeniden yükselişe geçer dolar kuru sonrasında ilk olarak benzine 67 kuruş zam açıklanırken, bir kötü haber de motorinden geldi.Daha sonra motorin fiyatlarına da 1 lira 5 kuruş zam yapıldığı açıklandı.Motorin ve benzine gelen iki zam da pompa fiyatlarına yansırken, araç sahiplerinin merak ettiği güncel fiyat listesi de belli oldu.Zammın ardından motorinin litresi İstanbul’da 23 lira 17 kuruşa, Ankara’da 23 lira 45 kuruşa, İzmir’de ise 23 lira 51 kuruşa çıktı.

GÜNCEL FİYATLAR

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 20,34 TL

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 23,11 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 10,57 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 20,35 TL

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 23,11 TL

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 10,83 TL

ANKARA Benzin fiyatı: 20,61 TL

Motorin fiyatı: 23,37 TLL

PG fiyatı: 10,83 TL

İZMİR Benzin fiyatı: 20,57 TL

Motorin fiyatı: 23,42 TL

LPG fiyatı: 10,58 TL

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu