Genel

25.000 TL’den Ödeme Olmayacak! Son Dakika HABERİNE dikkat…

 

EYT’liler İçin Promosyon! 25.000 TL’den düşük Promosyon Olmayacak! Saat detayına dikkat…

2 milyon EYT’li için kritik bir gelişme yaşanırken maaş hesaplanmaları yapılmaya başladı. Bankalar anında kampanyalar hazırlamaya devam ederken 25 bin TL’den ilk teklif ise geldi. Önceden 8.000 TL kadar çıkan teklifler 25.000 TL’ye ulaştı.

EYT’liler emekli maaş promosyonlarından faydalanacak mı? SGK uzmanı ilk maaş ve 3 gün uyarısı yaptı. İşte tüm detaylar…

EYT ile ilk etapta 2 milyon 500 bin kişi emeklilik için hazırlanırken resmen emeklilik sayısı rekora doğru tırmandı. Yaş sınırlaması kaldırıldı ve milyonların emekli olması kolaylaştı. Bununla birlikte bankalar çalışmalar yapmaya başladı.

Emekli vatandaşların sayıları giderek artarken bankalar müşteri sayılarını çoğaltmak için promosyon kampanyasını paylaştı.

EYT’li olan emeklilere 25.000 TL promosyon verilmesi için karar verildi.2022 Yılının Temmuz ayında emekli maaşlarına yapılan zam ile bankalar yarışa girdi. Yeni yıl ile birlikte güncellenen rakamlar ek ödemeler ile gündeme geldi. 7.500 TL’ye çıkan promosyon miktarını etkileyen EYT emeklileri oldu.

Bankalar promosyon miktarlarını yaklaşık 3 kat daha arttırarak 25 bin TL’ye kadar yükseltti.Bankalar Uyarıda BulunduBankalar promosyon ödemeleri için kesenin ağzını açtı. EYT’lilerin promosyon rakamı ile ilgili tahminlerde bulunmaya başladı.

EYT’li olan bir vatandaş en az 10 bin TL’lik emekli maaş promosyonu beklediğini ifade etti. Bir başkası ise bu rakamın 15 bin TL’nin üstünde olması gerektiğini duyurdu.EYT’lilerin Promosyon Ödemeleri Hangi Tarihte Yatacak?SGK Uzmanı Murat Bal önemli açıklamalarda bulundu. EYT’lilere verilecek promosyonlara ilişkin açıklamalar yaptı.

EYT kanunu çıkar çıkmaz promosyon hak ettiklerini düşündü. Emeklilik ile hak edilen maaşın yatması ile promosyon tutarının da en az 3 gün içerisinde hesaplara yatırılacağını duyurdu.

Kaynak:www.bozuktus.com/

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu