AktüelBim

RESMİ KATALOGDAN ✅ | BİM 24 OCAK 2023 | GIDA ÜRÜNLERİ | BİM İNDİRİM | Bim Aktüel Kampanyaları

Bim 24 Ocak 2023 aktüel kataloğu tek tek net sunumla sizler için Ordan Burdan kanalımızda. 24 Ocak Bim indirimleri gıda ürünleri …

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

40 Yorum

  1. Teşekkürler Oradan Buradan Bey kardeşim.Emegine sağlık.Ben her hafta Akpınar tava peyniri istiyorum ama bir türlü gelmiyor.Tuzu hafif hoşuma gidiyor gelir inşallah.Kolay gelsin size

  2. Çok pahalı bu marketlerin hepside kafasına göre zam yapıyor rabbim ümmeti Muhammed'in yardımcısı olsun , rabbim yarına bırakırda, yanına bırakmaz bunları yapanların , vicdansızlar.

  3. 🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓

  4. Çalışan insanlar yine bir şekilde alabiliyorlardır. Emeklilere daha zor. Birde çalışamayanlar evde ihtiyaçları birikip dağ gibi olanlar var. Allah sonumuzu hayır eylesin. AMİN. Emeğine yüreğine sağlık hocam 👍👍👍💯💯💯

  5. Kasıtsız yaptığınız yeminler yüzünden Allah sizi sorumlu tutmaz; ancak bile bile yaptığınız yalan yeminlerden sorumlu tutar. Allah, çok bağışlayan, ceza vermekte acele davranmayandır.(Bakara Suresi 225. Ayet )

  6. Arkadaşlar bir süre aranızda olamayacağım,anneciğim amaliyat olacak yanında olmak için memlekete gideceğim.Bu süre içerisinde muhtemelen yayınlara katılamam.Haklarınızı helâl ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu