GÜNDEM
Trend

Toplumumuzun kanayan yarası olan trafik kazalarını en aza indirgemek için saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmek

Gelbize sürücü kursu ile ehliyetinizi güvenle alın, teorik ders tekrarları, ek direksiyon ders imkanları, sınırsız smilasyon eğitimi gibi sizi trafiğe hazırlayacak her türlü imkanları kullanarak ehliyetinizi aldıktan sonra trafikte güvenle seyahat edebileceğiniz düzeye gelmenizde yardımcı oluyoruz

” Toplumumuzun kanayan yarası olan trafik kazalarını en aza indirgemek için saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmek ”

 

Gebze ilçemizde 35 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman öğreticileri ile birlikte binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında başarıyı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi kazandırmış, bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış GELBİZE SÜRÜCÜ kursu olarak aynı hizmeti siz değerli yeni kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

SINIFLARIMIZ SİZLERE EGİTİM VERMEYİ BEKLİYOR

Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen GELBİZE SÜRÜCÜ kursumuz tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

YENİLENEN ARAÇ FİLOMUZ İLE SİZLERE HİZMET ETMEYİ BENİMSİYORUZ

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

 

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını GELBİZE SÜRÜCÜ KURSU’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

 

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak adaylarımızın başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Adaylarımızın istek ve önerilerini dinleyip bunlara cevap vererek.Ehliyet veren Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin eğitim hizmeti vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir Sürücü Kursu olmak.

 

VİZYONUMUZ

 

Gelbize sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır.

Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı,  lider bir Sürücü Kursudur.

Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka Sürücü Kursu olmak hedefimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

  1. Misyon ve vizyonumuzun her zaman takipçisi olacağız.
  2. Dayanışma ve güven ortamını sağlayarak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  3. Herkesin kalite eğitimden sorumlu olduğu mutlu bir Sürücü Kursu eğitimi yaratacağız.
  4. Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  5. Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
  6. Yeniliklere her daim açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  7. Müşteri odaklılık ve sürekli kaliteli eğitim iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Sizleri de kursumuzda Görmek isteriz..

Adres: Hacı Halil Mahallesi Ali Rıza Efendi Caddesi No. 29 / 401 Gebze/Kocaeli

 

Size Bir Telefon kadar yakınız

Ofis 0(262)643 71 72

Cep Telefonu:

0(532)166 73 29

http://www.gelbizesurucukursu.com

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu