YAŞAM

Şahin gözlülerin bulduğu zeka testi: 35 saniyede 10 farkı sadece yüksek zekalılar bulabiliyor!

Zeka seviyesine ve gözlem becerisine güvenenler bu testi çözmeye çalışsın. Aynı gibi görünen ama aralarında 10 fark bulunan zeka testini çözerek eğlenmek ister misiniz? Sadece yüksek zekalılar 35 saniyede 10 farkı tespit edebiliyor. O zaman süre başladı!

Matruşka gibi zeka testi: 15 saniyede filin içinde kaç hayvan göreceksiniz?Matruşka gibi zeka testi: 15 saniyede filin içinde kaç hayvan göreceksiniz?

ŞAHİN GÖZLÜLERİN BULDUĞU ZEKA TESTİ

Hazırlanan bu IQ testi her yaş grubuna uygundur. Ailece bir aktivite yapmak isteyenlerin de uygulayabileceği zeka testi keyifli vakit geçirmenizi de sağlayacaktır. Burada sizden beklenen 35 saniye içinde görseller arasındaki 10 farkı tespit etmek…

Dikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulunDikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulun

IQ TESTİ ÇÖZMENİN BİRÇOK YARARI VARDIR

Zaman sınırının olmasındaki temel hedefi zeka seviyesini hesaplamaktır. Aynı zamanda rekabeti de oluşturacak süre sınırı ile heyecan daha da artmaktadır. Bu tür testler yaparak odaklanma, gözlem becerisi, pratik düşünme kabiliyetini geliştirecek aynı zamanda da beyin jimnastiği yapmanız sağlanacaktır.

Doğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyorDoğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyor

SÜRE BİTİYOR, ACELE EDİN!

Hazırlanan görselde birçok kedi bir odada bulunmaktadır. Başta iki resim farklı gibi görünmese de aralarında 10 fark var. Ayırt etmek için de konsantrasyon ve dikkat gerekiyor. Bu testleri yaparak mantıksal ve analitik düşünme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bir tek keskin gözlem yeteneğine sahip bireylerin yaptığı testin sonuna geliyoruz, acele edin!

Akıl karıştırıcı zeka testi: IQ seviyesinin yüksek olduğunu düşünenler 19 saniyede 7 farkı bulsun!Akıl karıştırıcı zeka testi: IQ seviyesinin yüksek olduğunu düşünenler 19 saniyede 7 farkı bulsun!

SON SANİYELER

Hadi, yapabileceğinize inanın ve son saniyelerde testin üzerinde gözlerinizi gezdirin. Görmediğiniz ya da dikkatinizi vermeden atladığınız noktaları fark etmeye çalışın.

İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?

SÜRE DOLDU, KAÇ FARK BULDUNUZ?

Sürenin sonuna geldik. Eğer testi verilen sürede tamamlayabildiyseniz oldukça iyi olduğunuzu söylemek isteriz. Yapamayanlar ya da eksikleri kalanlar için cevap anahtarını yukarıya bırakıyoruz.

Peki söyleyin bakalım, süre sonunda kaç fark bulabildiniz? Ya da süre bitmeden farkların hepsini gördünüz mü? Yorumlara yazmayı unutmayın.

Akılalmaz zeka testi: Sadece yüksek zekaya sahip kişiler 8 saniyede 4 gizli yüzü bulabiliyor!Akılalmaz zeka testi: Sadece yüksek zekaya sahip kişiler 8 saniyede 4 gizli yüzü bulabiliyor!

Zeka testi: Bir tanesinin çifti yok! Testi çözmeye çalışanların sadece %2'si cevabı bulabiliyorZeka testi: Bir tanesinin çifti yok! Testi çözmeye çalışanların sadece %2’si cevabı bulabiliyorKaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu