SİYASET

Gelecek Parti’li Şahin: Altılı masadaki en doğru aday Davutoğlu

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin, altılı masadaki en doğru Cumhurbaşkanı adayının Ahmet Davutoğlu olduğunu savundu. 

“AK Parti seçmeninin önemli bir bölümünün Davutoğlu’na sempatiyle baktığını” öne süren Şahin, “Davutoğlu, Erdoğan karşısında kazanacak adaydır” dedi. TV5 yayınına katılan Şahin, şunları söyledi: 

“Daha önce toplumun yüzde 50’sinin oyunu almış ve AK Parti’nin oyunu almış bir liderden bahsediyoruz. Orayla duygusal bağı olan bir liderden bahsediyoruz. AK Parti kitlesinin önemli bir bölümü, oy vermeyecek olan bile önemli bir kitle Sayın Davutoğlu’na inanılmaz bir şekilde sempatiyle bakıyor. ‘Hoca çok iyi adam’ diyor. Böyle bir tabloda ben en doğru adayın Sayın Davutoğlu olduğunu her yerde olduğunu söylüyorum. Cumhurbaşkanı’nın da karşısında rakip olarak görmek istemeyeceği adaylardan biri de Ahmet Davutoğlu’dur. Davutoğlu, Cumhurbaşkanı’nın karşısında kazanacak bir aday. Bizim analizlerimiz de saha da bunu söylüyor.”

Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na 'ama'lı destekKılıçdaroğlu’ndan Davutoğlu’na “ama”lı destek

CHP medyasından Davutoğlu'na ince ayar! 'Yüzde 1'lik partisin sus'CHP medyasından Davutoğlu’na ince ayar! ‘Yüzde 1’lik partisin sus’

Türkiye'ye kriz vaadi! Altılı masanın temsiliyete karşı darbe planına sert tepkiTürkiye’ye kriz vaadi! Altılı masanın temsiliyete karşı darbe planına sert tepki


İbrahim Can
Haber7.com – Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü

Haber 7 - İbrahim Can

Kaynak : haber7

Leave your vote

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.