GÜNCEL

Fox TV dizisi reytinglerde bir kez daha sınıfta kaldı! İyilik dizisi düşüşe geçince…

Murat Öztürk’ün yönetmenliğinde çekimleri yapılan İyilik dizisi reyting savaşında yenik düştü. 29 Nisan’dan beri yayın serüvenini devam ettiren İyilik dizisi hedeflenen reyting oranlarına ulaşamayınca final kararı alındı.

Show TV Sipahi’de kimsenin beklemediği ayrılık! Yerine gelen isim herkesi şaşırttıShow TV Sipahi’de kimsenin beklemediği ayrılık! Yerine gelen isim herkesi şaşırttı

Son zamanlarda gittikçe kan kaybetmeye başlayan ve beklenen etkiyi bir türlü yakalayamayan İyilik dizisinin yayından kaldırılacağının bilgisine ulaşıldı. Özge Korkmaz’ın senaryosunu kaleme aldığı ve şimdiye kadar 25 bölüm yayınlanan İyilik projesinin ekranlara veda edeceği tarih belli oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam hayranlarının keyfini yerine getirecek haber! Tarih belli olduBen Bu Cihana Sığmazam hayranlarının keyfini yerine getirecek haber! Tarih belli oldu

Hatice Şendil’in ‘Neslihan Arkun Yücesoy’, İsmail Demirci’nin ‘Murat Yücesoy’ ve Sera Kutlubey’in ise ‘Damla Dinçer’ karakterini üstlendiği İyilik dizisi 2 bölüm sonra bitecek. Show Window: The Queen’s House dizisinden uyarlanan Medyapım imzalı İyilik’in 27.bölümde yayın macerası noktalanacak.


Kübra Yılmaz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Kübra Yılmaz

Kaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu