HAYAT

Esra Bilgiç’e Pakistan’dan dev teklif! 225 milyon liralık kazancı dudak uçuklattı

Diriliş Ertuğrul’un sevilen oyuncusu Esra Bilgiç’in şöhreti ülke sınırlarını aştı. Birçok kez Pakistan’daki projelerde yer alan Esra Bilgiç yeni bir teklif aldı. İşte, detaylar… 

Türkiye’deki oyunculuk kariyerinden sonra Pakistan’da da bir yıldız haline gelen Esra Bilgiç, 2020’den beri Pakistan’ın projelerinde boy gösteriyor. Ünlü oyuncunun yeniden Pakistan’dan bir reklam teklifi aldığı öğrenildi. 

Devrim Özkan'dan korkutan kaza haberi! 'Duaya ihtiyacımız var'Devrim Özkan’dan korkutan kaza haberi! “Duaya ihtiyacımız var”

225 MİLYON LİRA KAZANDI!

Pakistan’daki kozmetik, giyim ve mücevher markalarıyla anlaşan Bilgiç, çok sayıda reklam filminde rol aldı.2020’den beri ise oynadığı reklam filmleri için toplam 12 milyon dolar (yaklaşık 225 milyon lira) aldığı öğrenildi.

BİR REKLAM FİLMİ İÇİN 37 MİLYON LİRA ALIYOR

Alınan bu bilgiye göre, Esra Bilgiç, bir reklam filmi karşılığında ortalama 37 milyon lira kazanıyor. 

Kaan Urgancıoğlu'ndan bomba proje! Yargı'dan sonra dünya sahnesindeKaan Urgancıoğlu’ndan bomba proje! Yargı’dan sonra dünya sahnesinde


Rabia Şekerci Güler
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Kaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu