EKONOMİ

Araç satacaklar dikkat! Yeni ilan ücreti kararı

İkinci el araç fiyatlarıyla ilgili tartışmalar sürerken, sahibinden.com araç satışlarıyla ilgili yeni bir ek ücret kararı aldığını duyurdu.

Kurumsal üyelere gönderilen yeni sözleşmeye göre; Vasıta kategorisinde fiyatı 1,000,000 TL’nin üzerinde olan araçların ilan ücretlendirmesi değiştirildi.

Yeni Citroen C4X Türkiye'de: İşte kampanyalı fiyatı ve özellikleriYeni Citroen C4X Türkiye’de: İşte kampanyalı fiyatı ve özellikleri

10 Şubat tarihinde uygulamaya konacak ek ücret kararıyla birlikte, 1,000,000 TL’nin üzerindeki araçların 1,000,000 TL’yi aşan tutarının on binde üçü, ilan ek ücreti olarak tahsil edilecek.

Ancak araç fiyat artırılmadan tekrar ilana konursa ilan ek ücreti alınmayacak. Öte yandan 1,000,000 TL’nin altında araçların satışı bu uygulamadan etkilenmeyecek.


Fuat Öner
Haber7.com – Haber Şefi

Haber 7 - Fuat Öner
Kaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu