GÜNCEL

Alparslan Büyük Selçuklu’ya Yabancı Damat’tan şaşırtıcı transfer! Asıl macera şimdi başlıyor

Yağmur Taylan ile Durul Taylan ikilisinin yönetmenlik koltuğunda oturduğu Yabancı Damat dizisiyle yıldızı parlayan Özgür Çevik’in yeni adresi belli oldu. Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Erler Film imzalı Yabancı Damat’ta ilk oyunculuk deneyimini elde eden Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu’yla el sıkıştı.

Kurtlar Vadisi takipçilerini sevinçten havalara uçuracak haber! Teşkilat’ın 2 ismi birden…Kurtlar Vadisi takipçilerini sevinçten havalara uçuracak haber! Teşkilat’ın 2 ismi birden…

Yabancı Damat dizisinin yanı sıra Kavak Yelleri, Avrupa Yakası, Leyla ile Mecnun gibi projelerde oyunculuk performansı sergileyen Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu’yla bomba gibi dönüyor. Son olarak İyilik dizisinde oynadığı ‘Koray’ karakteriyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Özgür Çevik’in Alparslan Büyük Selçuklu’da hangi rolü oynayacağı netlik kazandı.

Senaristliğini Ali Doğançay’ın ve yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı Kaçış dizisiyle adından söz ettirmeyi başaran Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu’da ‘Bizans Komutanı Leon’ karakteriyle bambaşka bir soluk getirmeye hazırlanıyor.


Kübra Yılmaz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Kübra Yılmaz

Kaynak : haber7

Leave your vote

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.