GÜNCEL

Alparslan Büyük Selçuklu’ya Yabancı Damat’tan şaşırtıcı transfer! Asıl macera şimdi başlıyor

Yağmur Taylan ile Durul Taylan ikilisinin yönetmenlik koltuğunda oturduğu Yabancı Damat dizisiyle yıldızı parlayan Özgür Çevik’in yeni adresi belli oldu. Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Erler Film imzalı Yabancı Damat’ta ilk oyunculuk deneyimini elde eden Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu’yla el sıkıştı.

Kurtlar Vadisi takipçilerini sevinçten havalara uçuracak haber! Teşkilat’ın 2 ismi birden…Kurtlar Vadisi takipçilerini sevinçten havalara uçuracak haber! Teşkilat’ın 2 ismi birden…

Yabancı Damat dizisinin yanı sıra Kavak Yelleri, Avrupa Yakası, Leyla ile Mecnun gibi projelerde oyunculuk performansı sergileyen Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu’yla bomba gibi dönüyor. Son olarak İyilik dizisinde oynadığı ‘Koray’ karakteriyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Özgür Çevik’in Alparslan Büyük Selçuklu’da hangi rolü oynayacağı netlik kazandı.

Senaristliğini Ali Doğançay’ın ve yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı Kaçış dizisiyle adından söz ettirmeyi başaran Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu’da ‘Bizans Komutanı Leon’ karakteriyle bambaşka bir soluk getirmeye hazırlanıyor.


Kübra Yılmaz
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Kübra Yılmaz

Kaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu