HAYAT

Masterchef kim kazandı? Koca sezonun şampiyonu açıklandı

TV8 bir Masterchef serüvenini daha ekrana taşıdı. Koca bir sezon bu akşam son buluyor. Masterchef finali izleyici ile buluştu. Sona kalan 2 yarışmacı Masterchef şampiyonluğu için adeta savaş verdi. Peki Masterchef şampiyonu kim oldu? İşte detaylar… 

Masterchef’in finali geldi çattı. Finalde mücadele eden Kıvanç ve Ayaz yarışma sonucunda derece elde edecek. 10 Ocak’taki ekrana gelen Masterchef’in yeni bölümü ile Masterchef şampiyonu belli oldu. 

İLK FİNALİST KİM OLDU?

Masterchef’te 8 Ocak günü yaşanan mücadele sonucunda en yüksek puanları alarak ilk finalist koltuğunu kapan yarışmacı Kıvanç oldu. 

İKİNCİ FİNALİST KİM OLDU?

9 Ocak günü oynanan oyunda ise en yüksek puanı alan Metin, Ayaz’ı elendi ve Masterchef’in ikinci finalisti oldu. 

FİNALDE 3 OYUN OYNAYACAKLAR

Masterchef finalinde Metin ve Kıvanç iki oyun oynuyor. Bir oyun Türk mutfağını yorumlama, diğer oyun ise Dünya mutfağını yorumlama üzerine oldu. Son olarak da imza tabaklarını yapacaklar. 

ŞAMPİYON CANLI YAYINDA BELLİ OLACAK

Masterchef’te bu yıl da gelenek bozulmadı. Yarışma programında bu sene de final oyununu canlı yayında oynanıyor ve şampiyon belli oluyor. 

MASTERCHEF 10 OCAK PUAN DURUMU

Masterchef’in yeni bölümünde 2 yarışmacı kıyasıya mücadele etti. İşte yarışmacıların puan durumu… 

1. Tur Puan Durumu

2. Tur Puan Durumu

  • Metin – 42 puan

  • Kıvanç – 41 puan

Masterchef Kıvanç kaç yaşında? Masterchef Kıvanç Karadeniz biyografisiMasterchef Kıvanç kaç yaşında? Masterchef Kıvanç Karadeniz biyografisi

Masterchef'te kim elendi? Sezona damga vuran yarışmacı 3'üncü olarak veda etti Masterchef’te kim elendi? Sezona damga vuran yarışmacı 3’üncü olarak veda etti

3. Tur Puan Durumu

  • Metin – 70 puan

  • Kıvanç – 65 puan

MASTERCHEF ŞAMPİYONU KİM OLDU? 

Masterchef 2022 şampiyonu Metin oldu. 


Rabia Şekerci Güler
Haber7.com – SEO Editörü

Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Kaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu