GÜNCEL

CHP’li Enver Aysever’den İmamoğlu’na Umre tepkisi: CHP seçmeni artık saçını başını yolacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Umre’ye gideceği haberine fondaş gazeteci Enver Aysever çok sert yüklendi.

Seçimler öncesi CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun anne ve babasıyla birlikte yarın Umre’ye gideceğini açıklamasına CHP’li isimlerden tepki gelmeye başladı.

işte Enver Aysever’in o sözleri;

Her yurttaşta olduğu gibi Sayın Ekrem İmamoğlu ve değerli eşi, ikisinin de Umre’ye Hacca gitmeye hakkı var.  

İmamoğlu bu kadar kritik ortamda kime ve hangi mesajı vermek üzeri Umre seyahatini yapıyor anlamış değilim. Umre Allah’la kul arasında bir ibadet. Seçimlerden sonra gitseniz ne olur. Bunun haber olacağı, kullanılacağı herkes tarafından biliniyor. Bu müsbet mi menfi mi olur, hiç mi düşünmez. 

CHP seçmeni artık saçını başını yolacak. Davutoğlu CHP seçmeninin hepsinden daha kıymetli. Ekrem Bey laiklik için çırpınan, Cumhuriyet için çırpınan milyonlarca CHP’linin gözünün içine baka baka defalarca laikliği deliyor. CHP’liler “Bu kadar da olmaz” demez mi yahu. Ben mi kötüyüm. 

Umre Hac dışında 12 ay yapılabilir. Yani bugün mü, şu dakika mı yapman lazım. Umreye gazetecileri de götürüp ne mesajı vereceksin. Hakikaten çıldıracağım.


Kaynak : haber7

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>  Haberler ve güncel gelişmeler, gündemden ekonomiye son dakika haberler Türkiye'nin en çok takip edilen flaş haber sitesi Reklamekibi.com'da.
>>>Sana Uygun iş İlanları İncele Aradığın İşi Kısa Sürede Bul. İstanbul İş İlanları Kamu Haber Burada. Aşçı, Garson, Sekreter, Muhasebe, Şoför İş İlanları Burada. Aradığın İşi web sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu