1
abdurrahman uzun

Türk kadınlarına acımayacağım diyen Yunan bakan, Türkler bizi paramparça eder diyen Yunan Papaz!#türkiye #yunanistan #cihatyaycı #sondakika

RUSYA’DA SEFERBERLİK KARARI SONRASI BİR ÇOK KİŞİ UÇAKLARA BİNİP TÜRKİYE BAŞTA OLMAK ÜZERE BAŞKA ÜLKERELERE KAÇTI. NEDEN? ASKERLİKTEN! Sahi biz de bir savaşa girsek bizde de kaçanlar olur mu? Şu Yunanistan’a günlerce kalmak suretiyle tatile gidenleri merak ediyorum ne yapar? Ya da ülkemize sığınan Suriyeliler… Zor zamanda belli olur kim dost kim düşman… Göreceğiz bakalım… Durum onu gösteriyor…

Cihat Yaycı’nın başkanlığını yaptığı TURKDEGS hesaplarından paylaşılan Yunanistan Merkezli Pentapostagma’nın verdiği detaylar önemli.

💢Türkler, radarla tespit edilmesi son derece zor, şimdiye kadarki en iddialı projeleri olan, hipersonik insansız hava aracı olan KIZILELMA’nın ilk test uçuşunu gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

💢Bayraktar kardeşler, son dönemde birçok çatışmanın seyrini değiştiren, savaşlarda test edilmiş Bayraktar TB2’den, Akıncı ve TB3’e kadar, Türkiye’yi insansız savaş hava araçları alanında dünyanın en iyileri arasında konumlandırdı.

💢Bayraktar KIZILELMA insansız hava araçları alanında çıtayı daha da yükselten bir teknolojik harikadır.

💢Türkiye, bir F-16 satın almak yerine dört adet KIZILELMA satın alabilir ve onları düşman hava sahasına uçurabilir.

💢BAYKAR Teknoloji, Türk havacılığını gelişmiş ülkeler düzeyine, hatta belki de bir adım öne çıkarma misyonunu üstlenmiş görünüyor.

💢Amerikan şirketleri diğer uluslardan çok önce insansız hava aracı inşa etmeye başladı, ancak şu anda KIZILELMA ile aynı özelliklere sahip operasyonel bir insansız savaş uçağı yok.

💢KIZILELMA’ya benzer İHA’lar, İsrail ve Çin gibi İHA endüstrisinde itibara sahip diğer ülkelerde henüz tanıtılamadı.

💢BAYKAR muhtemelen diğerlerinden önce seri üretime başlayacak.

💢BAYKAR’ın KIZILELMA gibi bir İHA’yı diğer ülkelerden daha önce seri üretime başlaması, daha fazla deneyim, daha fazla teknolojik bilgi birikimi, daha ucuz fiyatlar, daha büyük bir pazar payı ile sonuçlanacak.

💢Türkiye’nin yerli İHA programında kaydettiği ilerleme, Ankara’nın Türk savunma sektörünü ithalata olan bağımlılığından yavaş yavaş ama istikrarlı bir şekilde kurtardığını gösteriyor.

💢Türkler’in KIZILELMA’sı bizim için Ege’de ve Doğu Akdeniz’de sorun yaratacaktır.

💢Ülkemizin temin ettiği yeni anti-İHA sisteminin KIZILELMA adı verilen yeni tehditle ne ölçüde başa çıkabileceği ve ne ölçüde baş edebileceği test edilmelidir.

Daha önce “Larisa’dan üç füze atsak İstanbul Boğazı’ndaki köprüleri vururuz” diyenYunanistan eski Savunma Bakanı Alkiviadis Stefanis, çirkin bir açıklamada bulundu. Stefanis yaptığı açıklamada “Yunanistan, başka ülkelere benzemez. Eğer bir harp çıkarsa Türk kadınlarına çok acıyacağım.” ifadelerini kullandı.

KANALA ABONE OLUP ZİLİ AKTİF ETMEYİ UNUTMAYIN LÜTFEN. Yapacağınız her yorum ve beğeni bize güç veriyor, heyecan veriyor. Teşekkürler.

Emrah İriç Instagram ▶ https://bit.ly/2VqioW0
Emrah İriç Videoları ▶ https://bit.ly/2UN6FUm

İş Birliği İçin: info@emrahiric.com.tr

Mehmet Ali Bulut Videoları ▶https://bit.ly/3i5jSzI
Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın Videoları ▶ https://bit.ly/3wojXVs
Abdurrahman Dilipak Videoları ▶ https://bit.ly/3ep6tBO
Hüseyin Çiloğlu Videoları ▶ https://bit.ly/3zKMSUg

İsmail Hakkı Aydın, Mehmet Ali Bulut, Ali Selman Demirbağ, Çağla Yüksel, Abdurrahman Dilipak, Hüseyin Çiloğlu gibi isimlerle olan röportajlarımı Emrah İriç Youtube kanalında bulabilirsiniz. Gelecekte bizi neler bekliyor, kehanetler Türkiye için ne diyor, İstanbul depremi ne zaman olacak, yeni teknolojiler hayatımızda neleri değiştirecek gibi soruların cevapları da kanalımızda.

Kaynak abdurrahman uzun

39 Yorum

 1. ATAK HELİKOPTERİ
  ALTAY Tankı
  HÜRKUŞ eğitim uçağı
  HURJET uçak
  MİMU insansız ucak
  KIZILELMA
  İHA
  SİHA
  DİHA
  TİHA
  MİLGEM
  TUFAN
  ÇNRA
  MIZRAK roket
  MPT 76 P
  BORA 12……M

 2. AGA Senin o dediklerin yabancı. (Türkiye de Kaç adet Türk var. Ki.)
  Başta Suriyeliler, sonra çifte vatandaşlar sonra Rum Ermeni adam vatanından kaçmış Türkiye de mi savaşacak

 3. Şubat celbine yetişirsem asker olursam harika olur komando olmak istiyorumu da seçtim, 5-6 aylık sıkı bir eğitim sonrası başlasın savaş başlayacaksa da pisi pisine ölmek çok koyar!! düşman etkisiz hale getirmenin zevki bambaşka olur tabii . Fakat milliyeti ne olursa olsun insan öldürmek elbette kötü, ülkemize göz dikerseniz toprağın altı size çok güzel bir nimet

 4. Don’t be silly. You shouldn’t wish war upon people. The greek people don’t hate you. You politicians are lying to keep in power. They’re scared of your voters not of Greece. Open your eyes.

 5. Good choice, Greeks will be good to you. Don’t believe the BS from Erdogan and others….. they’re scared of Turkish voters not of Greece.

 6. Greeks have no claims against Turkish lands. Your politicians are lying to you seeking to distract you from your daily challenges. They are using nationalism and history to deceive you and to find an excuse to cancel the upcoming elections.

 7. Greeks have no claims against Turkish lands. Your politicians are lying to you seeking to distract you from your daily challenges. They are using nationalism and history to deceive you and to find an excuse to cancel the upcoming elections.

 8. Ayet acik net kafirler sizi surekli rahatsiz eder Siz onlarla hesaplasmaya karar verirseniz tirim tirim gerisin geri kacarlar cunku biz onlarin kalplerine korku saldik rahat olun

 9. Afrika kökenli insanlar geldikleri günden şu tarihe kadar hiç bir taşkınlıkları olmadıkları gibi kendi hallerinde Suriyeliler bir geldi ülkemizin içine ettiler 🤬birşey dememe gerek yok zaten

 10. Ne kadar güçlü bir orduya ve ne kadar önemli bir jeopolitik konuma sahibiz ki her yerden kusatilmaya calisiyorlar.Bu vatanın bir evladı olarak kendimi namusum şerefim için . Kanımın son damlasına kadar akıtmaya hazırım. Rabbim Türk'ün gücünü eksik etmesin .

 11. Sayın Emrah bey sen akp sevicisi olduğunu goruyoruz yolsuzlukları hiç dile getirmiyor din o yüzden sizden haber almaya ihtiyacımız yok biz bütün haberleri Hüseyin hakkı kahveci den aliyoruz bak o söylerse türk halkı onun arkasında savaşır ama RTE nin arkasında kimsa savasmaz çünkü adam sabah akşam yalan söylüyor Atatürk düşmanının arkasında tuvalete bile gitmez

 12. Videonun sonlarına doğru politikacıları eleştirmeden önce kendimize bakalım diyorsunuz eyvallah. Vergi kaçırmayalım elbette kaçırmayalım ona da eyvallah. Bizim yaptıklarımız çocuklarımızdan, torunlarımızdan çıkar o da doğru. Bugünün politikacılarına verdiğniz oylar yüzünden gelecek nesil zaten "garanti ödemeli projeler" nedeni ile borçlu doğacaklar. Bunları "BES" yani Bireysel Emeklilikten toplanan paralar ile hisse senedi karşılığı yapsaydık hiç olmazsa vatandaşın cebinden çıkacak olan garanti ödemeler çoğalarak vatandaşın cebine girseydi fena mı olurdu?

  Yunanlar elbette bizden gayri ahlaki yönden korkmasınlar, ancak biz herhangi bir ülke ile savaşırken ülkemizin en ücra köşesine kadar giren Suriyeli vb. tiplerden ahlaki olarak nasıl emin olacağız? Sizleri izliyorum, sözlerine yer verdiğiniz bazı uzman sayılan kişilerin ne olduğu konusunda da videolar var izlemenizi tavsiye ederim. Örnek A.Ağar, M.Yarar vb.

 13. Bizim gidecek bir yerimiz yok. Sonuna kadar savaşırız. Toplum çok atlara çekmiş olsada kendini, bir okadar da kendini bilen, dini bilen dürüst insanlarda var olduğu biliyorum.

 14. Yunanlılara bu sözüm ve dünyaya dır bu dünyada tek onurlu ve karakterli ve adeletli ve namuslu ve adil savaşan ve savaşacak tek ülke dünyada TÜRKİYEDİR bunu gör ve bil ve ögren ey kahbece haince adaletsizce onursusca namussusca adeletsisce adil savaşmayan ey dünya orduları ve ülke orduları ve insanları TÜRKLERLE savaşmayı göze alacak hangi ülke varsa bin kere birdaha düşünsün diyorum cünkü bu gibi karşımız daki savaşı göze almış hangi ülkeyse bu saydığım gibi savaşmayan bizlerle bu duruşumuzdan vaz gecersek savaş kurallarını bir tarafa koyyarsak vay vayki o zaman bu dünyanın haline cogu ülke haritadan ve insan ırkını kökünü yok ederiz nokta ves selam

 15. Askere gitmemek için okuyorum ayağına "tecil ettiren" askerliği kısa yapan "bedelli askerlik"ten faydalanan tipler kaçarlar bir yerlere.

  Neyzen TEVFİK
  "Ayağa kalk ey ehli vatan!" dediler kaltık. "Puştlar oturdu biz ayakta kaldık." olur aynen geçmişte ve bugün deolduğu gibi. Bakın bakalım verilen şehitlerin içinde zenginlerin ve siyasilerin çocuklarından, vicdani redcilerden vb. kaç tane var. Askere bile gitmeyenlerden olası bir savaşta vatan için cepheye koşmalarını beklemiyorum.

  Suriyeli ya da başka milletlerin bizim topraklarımıza ne katkısı olursa olsun vatandaşlık verilmesini kendi adıma onaylamıyorum.

 16. EMRAH BEY BENCE KİMSE KAÇMAZ YANİ TÜRK OLAN KAÇMAZ AMA İÇİMİZDE HAİN VARSA BU ÜLKENİN EKMEĞİNİ SUYUNU İÇİPTE BURADA PARA KAZANDIYSA VE BİRDE KAÇARSA ELBET BİRGÜN BEYNİNE KURŞUNU YER ÇÜNKÜ BU ÜLKE UNUTMAZ KİM BU ÜLKEYE DÜŞMANLIK ETTİYSE BELASINI BULMUŞTUR ASLA DİYARI TERKETMEK YOK DİYAR BİZİM VAR GÜCÜMÜZLE KORUYCAZ KOLLAYACAZ ELİMİZ AYAĞMIZ ALLAHA ŞÜKÜR KÖKÜMÜZ SAĞLAMDIR DEDMİN 3 TANE AMCASI ÇANAKKALEDE ŞEHİT DÜŞMÜŞ HEMDE BABASININ GÖZLERİ ÖNÜNDE BİZDE ÖYLE KORUCAZ VATANIMIZI ŞUNU UNUTMAYALIM VATAN HEPİMİZİN BELKİ ZORLUKLARLA YAŞIYORUZ KITI KANAAT GEÇİNENLER VAR AMA GÜN DOĞDUĞUNDA KAZANAN BİZ OLUCAZ ALLAHIN İZNİYLE

 17. En başta "Maalesef Erdoğan suriyeden cihatçıları karabaga götürüp savaştırıyor ve azerbaycana silah yardımı yapıyor" diyenler.

  "Türkiyenin Akdeniz'de yayılmacı ve militarist politika izliyor olması kabul edilemez" diyenlerin

  "Sihalar ile piknik yapan masum insanları öldürüyorlar" diyenler
  "Aman ülkemize gelmeyin can ve mal güvenliğiniz yok" diyenler

  İktidara geldiğinde ilk işi "siha üretenleri yargılayacağız" diyenler kaçar aha da buraya yazıyorum

 18. Ülkeden kaçanlar TC kimliği iptal edip malvarlığına el konulmalı… savaş halinde yurtdışı yasaklanması gerekir.bu ülkenin kaymağını yiyen zenginler fakirler eşit şekilde bu ülkeyi savunmak zorunda

 19. Ülkemizden kaçacak olanlar Layla' da Reina' da gününü gün edenler, LG TV destekçileri, fonlanan gazeteciler, televizyoncuların tamamı, HDPKK' lılar ve ittifak ortakları, mason iş adamları, kripto yahudiler ve ermeniler, millet vekili çocukları vesaire vesaire. Siz kardeşlerimiz ile cephede görüşmek üzere. Umarım üç el ateş ettikten sonra çalışamaz hale gelen G3' lerden vermezler.

 20. Tabiki eski turkiye yok bardak tasdi…adalari silahlandirdi atina..asselsandaki muhendislerimizi intahar gibi gösterip öldürdüler sırf uretmeyelim diye.

 21. Bu Yunan var ya dedemi sen Atatürk'ün askerisin diye hapse atıp 17 gün aç susuz bırakmış. Şimdi intikam zamanı 🤗🤗 . Kalenin ardı bostan, yıkılsın Yunanistan ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu