1
abdurrahman uzun

Gidince Ne Olacak | Teferruat 21.09.2022Özhaseki sordu: Erdoğan gitsin de ne olursa olsun diyorlar. Erdoğan gidince ne olacak?

Süleyman Soylu: Biz Avrupa’nın göçmen deposu muyuz?

İran’da protestolar devam ediyor.

Ekrem İmamoğlu’na siyasi yasak gelir mi?

Yepyeni bir örgüt icat ettiler: Peker Örgütü!

Putin savaşı büyütmek istiyor.

Erdoğan BM’de yine insanlık dersi verdi.

Çift Çekirdek Almanya Turnesi başlıyor: https://metmusicevent.de/cift-cekirdek/

Mustafa Sarıtaş Youtube kanalı: https://www.youtube.com/c/MustafaSARITA%C5%9ETV

#türkiye #haber #erdoğan

Yayınlarıma destek olmak için:
https://www.patreon.com/ahmetbozkus

Sosyal medya hesaplarım:
Twitter: https://twitter.com/ahmetbozkus
Facebook: https://www.facebook.com/ahmetbozkus/
Instagram: https://www.instagram.com/ahmetbozkus/
Tiktok: https://www.tiktok.com/@ahmetbozkus

Kanalıma üye olarak destek için tıklayın lütfen:
https://www.youtube.com/channel/UCbg1w-CmjnutLa7IOY9Z7nA/join

Belki hoşunuza giden bir şeyler vardır:
https://teespring.com/stores/ahmetbozkus

Kanalıma abone olmak için:
https://www.youtube.com/ahmetbozkus/?sub_confirmation=1

Kaynak abdurrahman uzun

34 Yorum

 1. Kutsal ve barış dini dedikleri işte bu pislik yuvası ilkel vicdansız Arap masalı 🤷🏻‍♂️
  Bunlara bir kere elini verdin mi hayatını çalar ömür boyu yok Muhammed yok Mehdi yok alla yo kitap diye sömürür medeniyeti bitirirler 😡
  Uzak durun bu ilkel Ortadoğu masalından 🙏🥂🥂

 2. Siyasetin aleti olan HSK, savcılar ve hakimler ahlaksızlıkta liderliğini sürdüren ülkelerde adalet ve anayasa aranmaz.

  Ateşlemeye devam Sedat Peker. Elbet bir gün gerçek cumhuriyet savcısı çıkar ve temiz eller operasyonunu başlatır. Sükut ikrardan gelir; balık baştan kokmaya başladı, sarayda soygun operasyonunu Sedat Peker başlattı.

 3. verdiğiniz haberler yalan ama sitendap gösterilerinizin reklamı ve gösteri yapabilmenizi sağlatabilmek için gerekli büyük abilere sinyal çakmak gayeniz, paradan başka birşey umrunuzda değil, ama sanki milleti düşünüyormuş gibi yapınca daha hoşunuza gidiyor demek. yoksa devlet- millet ölmüş bitmiş umurunuzda olmaz. mahallenin orospusu mahalle yanarken saçını tararmış, o hesap.

 4. İRAN İSLAM BİR ÜLKE DEYİLDİR🙅‍♂️☝️ALLAH’IN KURAN’INA GÖRE YÜNETİLMİYOR KIRAL 👑 VE PRENSLERİN🤴ŞAHSİ KEYFLERİNE GÖRE YÜNETİLİYOR😏İSLAM BİR ÜLKE BÖYLE DEYİL🙅‍♀️İRAN CANI İSTEMEDİĞİ KESER ASAR CANI İSTEDİĞİNİDE ÖDÜLLENDİRİR🏆😏İRANDA TÜRKİYEDEN BİR FARKI YOK MÜSLÜMA ÜLKE OLABİLİRLER AMA 🙅‍♂️🙅‍♀️İSLAM ÜLKESİ DEYİLLER MAALESEF MÜSLÜMANIZ DİYEN ÜLKELER İSLAMLIĞI KENDİNLERİN ÇIKARLARI İÇİN KULANIYORLAR😔😔😔☝️ALLAH’IN KURAN’INA VE HZ MUHAMMET PEYGAMBER İNANCI OLAN BİR KİŞİ OY 🗳 KULANMAZ 🙅‍♂️🙅‍♀️

 5. Kesin güzel şeyler olacak, en azından, o döneme nokta koyup, yeni dönemin ilk günü başlayacak hemen temizlik. Zaman alacak ama, ehil ellerde tahmin edilenden daha kısa sürede toparlanma ve refah başlayacak. Bir gün bile çok önemli, o şikayet ettiğimiz şeyleri yapanlar yapamayacak ve kimbilir nereye doğru hangi yolda olacaklar.

 6. Putin konusuna gelince, Rusya NATO denen yayılmacı ve kan emici örgütün tümüyle savaşta. Özellikle abd ve ab bütün silah depolarını ve insan kaynaklarını kullanıyor. Putin kazanacak. Ukrayna diye bir devlet gerçekten de yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu