1
abdurrahman uzun

BEYZBOL ŞAPKASININ SIRRI.. BASKINA GİDERKEN BASILDILAR..!23 EYLÜL 2022
TARIK TOROS’LA MANŞET
GAZETELERİN GÖRDÜĞÜ GÖRMEDİĞİ HABERLER

• Gazeteciliğe abluka
• Beyzbol şapkasının sırrı..
• Baskına giderken basıldılar!
• Yurt dışından konuşmak kolay mı?
• Ekrandaki istihbaratçının ağzından kaçırdığı hakikat..

Kaynak abdurrahman uzun

50 Yorum

 1. Bizim sabah,akşam yazar ve çizerlerinin gerçekten epeyce miyop kusurları var.Yahu siz manşetten bu haberleri yaparsanız hiç bir demokratik ülke size hiç bir kişiyi göndermez. Adi suçluları bile vermezler.

 2. HANI DEVLET? HANI YARDIM? HANI MERHAMET, VE HALKINI DUYMAK ISTEYEN  IKTIDAR???  ADALET DENESIZ, YOK, SAYGI SEVGIDE KALMAMIS. BU NE DEMEK? HER GEMININ BIR KAPTANI VAR, PEKI O KAPTAN INSANLARIN ELINDEN TUTMUSMU? BIRAZ BÖYLE DÜSÜNELIM, EGER KAPTAN BIZ TC INSANKLARIMIZI DÜSÜNMEYIP ARKAMIZA DESTEK VERMIYOR ISE, BU IKTIDARIN BASIMIZDA OLMASINA BIR SEBEP VARMI????  UYanin kardeslerim,,,BIZLER TÜRK MILLETIYIZ, VE TÜRKIYEMIZDE HERSEY BOL,,, TAAKI IZIN VERILIRSE..  BAZEN DUYUYORUMKI,, YIEN APK OY VERECEGIZ DIYE,, NEDEN?? NEDEN? NEDEN?  BÖYLEMI DEVAM ETSIN? TÜRK INSANIMIZ YINEMI SEFALET ICINDE YASASIN?  LÜTFEN DIYORUM, EGER BIRAZ OLSUN INSANLARINIZI DÜSÜNÜYORSANIZ, BU IKTIDARDAN VAZGECIN!!!!

 3. MILLET !!!!   SÖYLE BIR ETRAFINIZA BAKTIGINIZDA TÜRKIYEMIZDE NE OLDUGUNU GÖRÜYORSUNUZDUR. CIFTCI, ESNAF, HAYVANCILIK, VE TARIM,,, BU GÜN NE DURUMDA???

 4. Tarık bey kolay gelsin….. Analizleriniz çok değerli… Biz aslında ilk on senenin vebalini taşıyoruz ve yaşıyoruz… Yanımızda bunlar bıçak bilerken biz seyrettik hoş biz onlara gidin zulüm yapın demedik ama ilk dönemde uyanık olmalıydık…. (tecrübe eksikliği) Ali bulaç "Cem uzan'ın mallarına el konulduğu zaman itiraz etmediğim için mesulum demişti. Oysaki o zaman millet bu sahtekar düzene daha çok toydu…üç başbakan gördük biri müsamere başbakan… Biri müsadere başbakan… Biri de müstemleke başbakan .

 5. Oyle kokusmus, igrenc bir sistem yarattilar ki resmen midemiz bulaniyor, tiksindirici canlilarlar bunlar. Bastan asagi kokusmus bir sistem; her turlu seyi kullanip tum igrencliklerini kusuyorlar insanlara, onlar gibi bakmayan, konusmayan ve dusunmeyen herkesi oldurme calismalari icindeler, daha da igrenclesebilmek icin. Yaptiklari igrenclikleri disa vuran herkes hedeflestiriliyor. Aydinlari oldurerek, yok ederek daha da cogaltacaksiniz igrencliklerinizi goren insanlarin sayisini.

 6. Peki bu kadar gürültü patırtıya ve her yerden toz kaldırmaya rağmen millet ittifakı ya da altılı masa neden korkuyor.?

  Erdoğan’ın ve tayfalarının neler yaptığı, malı nasıl götürdüğü , milleti ve hazineyi nasıl tokatladığı sonra da hesap vermemek için totaliter rejime geçerek astığı astık , kestiği kestik bir yönetmen olduğu her geçen gün vatansever ve ahlaklı dürüst insanlar tarafından ortaya çıkartılıp, tüm millete anlatılır ve açıklanırken bu millet ittifakı neden herşeyi, tüm çalışmaları yavaştan alıyor,
  Neden çekiniyor,
  Neden korkuyor,
  Neden gizlenir gibi
  yapıyor.?

  Yoksa hâlâ Erdoğan’a ve tayfasına destek mi
  veriyor.?
  Erdoğan’ın kendi kendini tüketmesini mi bekliyor. ?

  Yaa vatandaş olmuş batandaş ,
  Millet olmuş fakir ve gariban, aynı zamanda da sersem, sersem.!

  Erdoğan’ın kendini tamamen tüketmesini beklerseniz, koskoca Türkiye bitene kadar ve
  İran, Irak, Suriye,Pakistan ve en sonunda da Afganistan haline dönüşene kadar beklersiniz.!

  Ya da artık Türkiye ahlaklı, dürüst olarak yönetilemez,
  Millet ittifakı olarak kazansak bile bunlara dönüşür, bunlar gibi oluruz,
  Bizim ömrümüz bunlardan çok daha kısa olur,
  En sonunda da dağılır gideriz,
  Bir daha da toparlanamayız,
  Yok olur, kaybolur gideriz diye düşünüyorsanız,
  O zaman bu başlangıcınızın taa başından beri bir araya gelmeyecektiniz.!

  Girecektiniz Erdoğan’ın dümen suyuna ,
  Sizlerde bir taraftan hem muhalefet yapar gibi oynayacaktınız,
  Diğer taraftan da ufak ufak malı, mülkü , parayı götürecektiniz.!

  Ne millete umut vadedip, umut olmaya çalışacaktınız,
  Ne de milleti oyuncak yapacaktınız.!

  Bu millet oyuncak olacak millet de değil,
  Aptal da.!

  Bu millet dürüst çalışacak ve hizmet edecek insanlara hasret kalmışsa ,
  Erdoğan ve tayfasından bıktığı ve bezdiği için.!

  Merak etmeyin bu ülke dürüstlükle de uzuuun yıllar idare edilir.!
  Bu ülkede dürüst yollardan da para kazanılır.!
  Hem de çok güzel keyifle ve zevkle kazanılır ve aynı şekilde de harcanır.!

  Siz millet ittifakı olarak işin dürüstlük tarafını merak etmeyin. !
  Dürüstlük işin normali , normal tarafı zaten.!

  Siz ülkeyi ve milleti şu soygun ve sadece kendilerine çalma düzeninden kurtarın.!
  Erdoğan ve tayfalarının yönetmeni olduğu yönetim biter,
  Erdoğan ve tayfası giderse, siz merak etmeyin, kötülüğün %’ de 50’ i bitmiş , gitmiş olacak.!
  Hem de kendiliğinden.!
  Kalan %’ de 50’ sini de Milet ittifakı ve yönetimi olarak sizler başarırsınız herhalde.!

  Herşeyin normalleşmesi çalışmalar ilerledikçe ortaya çıkar.!

  Millet ittifakı olarak sadece hızlanın.!
  Bu yeterli,!

 7. 🔥🔥İyi parti muhalefeti parçalamaya çalişanlarin değirmenine su taşiyor. Bu seçimler son şans insanlarin kimliklerine ve inanc haklarina saygi göstere rek herkesin aklini başina almasi gerekiyor. Adalet mülkünde temelidir, huzurunda temelidir, adalet herşeyin temelidir, ve adlet toplumunda çimentosudur. Herkesi herkesimin haklarina saygili ve adaletli olmaya devet ediyorum tek kurtuluş reçetesi budur. Onun dişindaki bütün çirpinişlar nafiledir☝️🙏

 8. Yurtdışına çıkıp orada keyfinize bakacağınız yerde kapalı gözleri açmaya uyuyan beyinleri uyandırmaya çalıştığınız, bunu da kendinizin ve yakınlarınızın hakarete ve iftiraya uğraması ve hatta canınız pahasına yaptığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır…cevheri güveni de sizi de uzuun zamandır takip ediyorum…iyi ki varsınız…sağlığınıza duacıyım… 🤲👏

 9. Ben 28 Subat magdruyum. Hayallerimiz sebepler dairesinde calinmisti ve hayattan koparilmistik. Ozellikle de bayanlar bu olaydan cok etkilenmisti. O donemde AKP'yi bizi 28 Subat zihniyetinden kurtaracak bir kurtarici olarak goruyorduk. Ve oyle de oldu. Insanlar artik basortusuyle rahatca devlet dairelerinde calisabliyor. Hic kimse kiyafetinden dolayi magdur olmuyor. Ama artik cok daha agir hak ve ekonomik magduriyetler var.
  Bence 28 Subat ve onun devaminda magdur olan bir cok insan, yeter ki 28 Subat zihniyeti gelmsin, biz ekonomik magduriyete raziyiz diye dusunerek AKP ye oy verecek.
  CHP nin, insanlara, kilik kiyafet ayrimi yapmaksizin sosyal hayatta, devlet ve ozel is hayatinda calisabilecekleri ve soz sahibi olacaklari teminatini vermesi sart. Yani ideolajik dusunceden onlarin da arinmasi lazim. Insanlar 28 donemindeki basortusu ve diger magduriyetleri unutamiyor.
  Amarika da Laiklik var ama kimse kiyafetinden dolayi yargilanmiyor. Kanunlar cok guclu oldugu icin hicbir guruplar kanun disina cikacamaz.

 10. Ya sizler hangi yüzle konuşuyorsunuz. Bende muhalifinm ama sizin kadar ülkesine silah sıkacak kadar aklımı yitirmedim.lütfen bu kadar korkmayın taşıdığınız bir can.bu vatan sizden benden kıymetli.

 11. Tarık bey şu an ikinci kurtuluş savaşını yaşıyoruz. 58 yaşındayım. Böyle bir yönetim şekli, yalan, talan görülmemiştir. Ben şahsen hakkımı helal etmiyorum. Ne bunlara ne de oy verenlere… Anamın babamın hayatını, benim hayallerimi, çocuklarımın ve torunarımın geleceğini çaldılar. Bu kadar suça bulaşmış siyasetçileri kim ne zaman yargılayacak. Endizisyon mahkemeleri nerede… Neredeyse ülkemizi kaybetme noktasına geldik… Sevgiler…

 12. Çok korktuklarını düşünmüyorum. Hiçbir şey umurlarında değil. Sadece seçime önem veriyor. Seçim geçtikten sonra 10 kat daha fazla şeyler açıklansın vız gelir Şerdoğan a

 13. Korku sarınca,sırları ortaya koyunca suçlular tedirgin oluyor.Gazeteci kirlilikleri döktükçe kirliler tedirgin.Düzenin kirliliklerini ortaya koyan cesur gazeteci bunları huzursuz etti.

 14. 2000 öncesi kötü olan ne varsa, şimdi NİRVANA! Mesela 32.gün'e kendi talebiyle SUSURLUK için katılıp hiçbirşey söyleMEdiği programa telefonla bağlanan m.ağar telefonla bağlanan "o zaman siyasilerin de mal varlıkları araştırılsın" dedi! Sonra çiller "devlet için kurşun atan da yiyen de bizim için şereflidir" demek ZORUNDA kaldı

 15. doğuP "akp bizim çizgimize geldi." Sabah ve ahaber odatv zaferArapKİRLİ aynı 2000den önce ki aydınlık gibi öldürüleceklerin listesini yayınlıyor! Cumhur ittifakının en dürüstü fabrikatör doğuP!

 16. Zorla başı kapattırılan kadınların dramını da anlatın Tarık bey .. baba baskısı , abi baskısı , sevgili , eş baskısı toplum baskısı altında zorla tesettüre sokulan kadınların dramı hiç dile getirilmiyor .. sanırsın başörtüsü kadınların takmak için canattığı bir ilahi simge . Değil kardeşim hiç değil , hiçbir kadın isteyerek başını kapatmaz Tarık bey ..

 17. Mit ve diger devlet kurumları neden şahısları koruyup yada itibarsızlaştırma yolunu seçiyor ,oysa koruması ve itibarını yükseltmesi gereken şahıslar değil,DEVLETTİR.MİT DEVLETTİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu