1
abdurrahman uzun

BAZI HAMLELERİN OLGUNLAŞMA SÜRECİ VARDIRBazı hamlelerin olgunlaşma süreci vardır. O süreyi tamamladıktan sonra meyve vermeye başlar.

İşte New York’un ortasına mühür gibi vurulan Türkevi’ne de bu gözle bakmak gerektiğini, geçen sene anlatmaya çalışmıştık.

Ama itiraf edeyim, ben de yanıldım!

KATIL:https://www.youtube.com/channel/UC6VKNvOHFbjj41jiSQ5wfAw/join

Kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenip yorum yapmayı sakın unutmayın.
Kanalımıza abone olmak için TIKLA: https://bit.ly/2WHTjrt

Beni diğer sosyal medya hesaplarımdan da takip edebilirsiniz…

Twitter: https://twitter.com/uzunabdurrahman

Instagram: https://www.instagram.com/abdurrahmanuzun/

Facebook: https://www.facebook.com/uzunabdurrahman/
#shorts #youtube

Kaynak abdurrahman uzun

35 Yorum

 1. Çok doğru söylemişsin Abdurrahman kardeşim. Bir ağaç dikildiyse meyve vermesi için beklemek gerekir. 3 yıl, 5 yıl veya 7-8 yıl. Ama 10 yıl beklemek enayiliktir. Hele ki 20 yıl beklemek tam aptallıktır. 20 yıl beklersen o ağacın dalları bahçenin her yerine uzanır her yeri istila eder, kendi de kurur, bahçeyi de kurutur. Öyle bakakalırsın "ulan eski hali bile daha iyiydi" der ağlarsın başında.

 2. Ne zaman biz öldükten sonramı olgunlaşacak yahu geleceği torunları düşünelim çokta umrumda ben dünyayı terk ettikten sonra torunlarımızı gençlerimizi zikim banane

 3. YÜCE RABBİME sonsuzlar kadar şükürler olsun ELHAMDÜLİLLÂH. Dışarıdaki ve içerideki hain düşmanlar devşirmeler hasetlerinden kudurup çatlasınlar İNŞÂALLAH 😁👍👍👏👏👏👏🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 4. Cumhurbaşkanımız; ABD'li, Avrupalı, Rusyalı, Arap dostlarımızla bir bir görüşüyor. Allahın izniyle Yunanistanla da samimiyetimiz yeniden yeşerecek. Bu ülkeler, ülkemizin farklı bölgelerine yerleşip ülkemizi yönettiğinde, ülkemiz kalkınacaktır.

 5. millet alıyor kardeşim!her yer tıklım tıklım!yeni sezon girdimi hemen bitiyor!!milletin huyu nedir devlet nasıl idame edecek!nasıl güçlü olacak umrunda değil!!tek dertleri armut piş ağzıma düş!!yazık millet nasıl AÇ gözlü olmuş!!!

 6. Hep yurt dışı haberlerle abartiyosun.
  Birazda milletin halinden bahsetsene. Yoksa sen burda yasamiyormusun.yeter yagcilik
  Yaptığın. Bu anlattıkların kimin UMRUNDA milletin ahı gitti vahı kaldı. Milletin paralarını çalıp hala ortada yeni gelin gibi dolananlardan
  Bahset biraz. Halk TV olmasa bilmediklerimizi ogrenemiyecektik.
  R.O.K. yalıda çok yagcilik yapmıştı.
  Şimdilerde sesi soluğu çıkmıyor.

 7. "Bazı hamleler vardır olgunlaşma sürecini tamamlar sonra meyvesini verir. Türkevinin ne kadar stratejik bir hamle olduğunu, 3-5 yılda göreceğiz dedik. Ama yanılmışız. 1 yılda meyvesini verdi."

 8. Birader sen ne anlatiyorsun ya ne et süt yağ yumurta evine hangi aile istediği gibi seyler alabiliyor sen ne anlatiyorsun ya hepiniz tez zamanda inşallah bu ülkeden gideceksiniz..

 9. ANLAT HEYECANLI OLUYOR SABRETÇİKTE ZAMLARI YİYORUZ GAZ BULUYORUZ KAZIK YİYORUZ BOŞUNA BAĞIRMA İNANDIRICI DEĞİLSİN HİKAYE ANLATIYORSUN GÖRÜNEN KÖY KULAVUZ İSTEMEZ GEMİ SU ALDI GÖRMÜYORSUN HANGİ MEYVE YALAN KONUŞUYORSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu