1
abdurrahman uzun

Rothschild ailesinin bir numarası Jacob Rothschild kim?Her önemli olayda Rothschild ailesi var. Dünya servetinin yarısına sahipler. Onların adı sık sık İllüminati ile ve komplo teorileriyle anılıyor. Savaşları, ekonomiyi, dünya liderlerini onların belirlediği iddia ediliyor. Kısacası dünyayı Rothschild’lar yönetiyor. Onları herkes, dünyanın en zengin ailesi olarak tanıyor. Servetlerine dakikada 70 bin dolar, saatte 4 milyon dolar, bir günde ise tam 100 bin dolar ekleniyor. Mal varlıkları ise bir sır gibi saklanıyor.

PROFİL’in yeni bölümünde “Rothschild ailesinin bir numarası, 4. Baron Jacob Rothschild kimdir?” sorusuna cevap aradık…

Videoyu beğenin! Yeni videolar için abone olun: https://bit.ly/3oO5zRn

Haberlerin anlık bildirim ile cebinize gelmesi için ‘GZT’ isimli mobil uygulamamızı indirin; BiP’te ‘GZT’, Telegram’da ‘GZTCOM’ yazarak kanallarımızı takip edin.

GZT Röportaj: https://bit.ly/3u9SmWW
Doğu Türkistan: https://bit.ly/3rjlJnK
Hayati İnanç GZT’de: https://bit.ly/3jbv3Ht
Sorunsal – GZT Psikoloji: https://bit.ly/39J4Rkr

🔎 BİZE ULAŞIN:
GZT Uygulama Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pirimedya.gzt&hl=tr&gl=US
GZT Uygulama İOS: https://apps.apple.com/tr/app/gzt/id1156493430
Instagram: https://www.instagram.com/gzt/
Facebook: http://facebook.com/gztcom
Twitter: https://twitter.com/gztcom
Web sitemiz: https://www.gzt.com/
BiP: https://discover.bip.ai/subscribe?oaid=19525
Telegram: https://t.me/gztcom

Merhaba, ‘Haberin Sosyal Medyası’ GZT’ye hoş geldin! Türkiye’de dijital haberciliğin benzersiz örneği olan GZT’nin Youtube kanalındasın. Bu kanalda gündem ile ilgili özel içerikler ve röportajlar bulabilirsin. Tarihten siyasete, bilimden sanata her alanda içerik bulabileceğiniz kanalımıza abone olmayı ve bizi diğer sosyal mecralarda takip etmeyi unutma!

İzlediğin için teşekkürler!

Kaynak abdurrahman uzun

47 Yorum

 1. 1 dakikada 70 bin 1 saatte 4 milyon ise 24 saatte 88 milyon dolar olöası gerekmezmi neden 100 bin dedin kız hişt ayıp böyle hata olurmu 🙂

 2. HİÇBİR ŞEYİN SAHİPLERİ DİYE BAŞLIK ATSAYDINIZ DAHA DOĞRU BİR CÜMLE OLURDU.. DÜNYA KADAR GÜNAH SAHİPLERİ.. TABİ EN DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR… AİLENİN BAŞINDA OLANIN ÖLÜMÜN HER AN YAKLAŞTIĞINI BİLEREK YAŞAMA ARZUSU ÖZELLİKLE DÖRT YILDAN BERİ YAŞADIĞI İÇ SIKINTIYI ALLAHIN İÇİNE SALDIĞI O KORKUYLA YAŞAMAYI KİM İSTER.. AZ AKLI OLAN BİR İNSAN İMRENMEK YERİNE ŞUAN BORÇ ALTINDAYSA VEYA BAŞINDA BAŞKA BİR BELA VARSA BİLE HALİNDEN DOLAYI ALLAHA ŞÜKRETMELİ.. SADECE YOKSULLUK VE AÇLIK ÇEKEN İNSANLARI GÖRÜNCE DEĞİL, BU ŞEKİLDE RABBİN HUZURUNA ÇIKACAK OLANI GÖRÜNCE DE GERÇEKTEN ŞÜKRETMELİYİZ…

 3. Türkler unutmayın, Sümerlere başkaldıran israilliler. Babylonyaya da, Mısıra'da. Sümerlerin dili Türkcedir. Mısırın yazıtları da Sümer Türkcede yazıldı. Osmanlı da Türkler. Ve Theodor Herzl'de Israillidir.

  Yani demek istediğim, aslan gibi kükreme de, yakaladîğın avı vahşice yırtıp yeyin. Ondan sonra gargaç ağacın altında dinlenin.

  Dünya ya medeniyeti getiren biz Mu'un çocukları, TURAN'da buluşacağız.

 4. Her şey bir idda ile başladı ve bitti. Dünyanın en zenginleri olduğunu gösteren bir kanıt var mı ? Dünyanın en değerli şirketleri onlara mı ait? Saydığınız çoğu şirket en fazla 200-300 milyar dolar yapsın şuan elon musk ın şahsi serveti bunlardan çok ve bir kaç yıl içinde tahminlere göre musk ın serveti 1 trilyon dolara yaklaşacak.

 5. Kim Ahiret kazancını isterse onun bu kazancını artırırız. Kim dünya kazancını tercih ederse ona da bundan veririz ama onun ahirette hiç bir nasibi olmaz.
  Şûrâ 20

 6. Ukrayna savasinda goruldugu uzere sonu gelmis bir sistemin; herseyin sahibi, bundan sonra da bu sekilde olacak seklinde gosterirseniz bunlara hizmet eden medya organlarindan bi farkiniz kalmaz. Ozgun olarak, yerli ve milli bir cizgide ilerlediginiz icin buyudunuz, bozmadan devam ettirin.

 7. Selam 🙋🏻‍♂️
  Dakika 8.15’de : Aslında onlar her şeyin ve herkesin sahibi ( ? ).
  Kaldığım ev mesela O ailenin değil !!!!!!
  Bir de bir “ CANIM “ var. Günü vakti geldiğinde sahibine geri vereceğim, ama O aileye değil.
  🙋🏻‍♂️ everybody’ye Rotschildlerin memleketinden bol SELAMLAR 🖖

 8. "Konuşmacı herkesin ve herşeyin sahibi diyor bunlar için". Yalana bak. Toprağın altına girecek insanlar için bu ifadeyi kullanmak ne kadar komik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu