1
abdurrahman uzun

Bu Devletin Memuruna Küfretmek mi? Gel bakalım MUAARREM!Bu devletin, görevini hakkıyla yapan bir memuruna ağız dolusu küfreden, tehditler savuran müptezel Muaaarrem, bunun hesabını sormaya az kaldı bekle 24 Haziran’ı!

Abone olmayı unutmayın.

Kaynak abdurrahman uzun

26 Yorum

 1. Bu ulkenin vatandaslarina kufreden millet vekillerini elestirmeyi gotun yemiyor tabiki bu ulke adamin anasini avradini siker gotun varsa Konus gotun varsa Konus ba
  bakalim gotunuyun ustune oturubiliyormus

 2. Sevgili kardesim, cihan imparatorlugumuz kucucuk obalarin cadirlarindan baslayarak saraylara ulasarak 620.yil cihana hukmetti.o donem itibariylada ic cekismeler vardi lakin kiyamete kadarda ic cekismeler olacaktir kimse mualefette kalmak istemez ama hayatta dogru herzaman birtanedir. o gercekde yuzde yuz milli ve yerli olanlar icindir.liderine mutlak itaat ve sadakattir.turk orfu boyledir.biz inananlar olarak mualiflerin atiflarina laf yetistirme yerine istikametimizden sapmadan kizil elma ulkumuze kosarcasina odaklanalim yani yeniden cihan imparatorluguna.isimize bakalim. durmak yok laf yok cok cokca calismak ulkumuze kavusmak.selami kelam it urur kervan yurur dusturuyla isimize bakalim 3.hilalimizi arsin burclarinda dalgalandiralim,vesselam.

 3. ᴀʙɪᴍ sᴜᴘᴇʀsɪɴ ᴠᴀʟʟᴀ ʜᴇʟᴀʟ ᴏʟsᴜɴ ᴄᴏᴋ ɢᴜᴢᴇʟ ᴀɴʟᴀᴛᴍɪssɪɴ ᴀɢᴢɪɴᴀ ʏᴜʀᴇɢɪɴᴇ sᴀɢʟɪᴋ ❤🌷

  ᴀʟʟᴀʜ ғɪʀsᴀᴛ ᴠᴇʀᴍᴇsɪɴ ʙᴜ ᴄᴀᴘsɪᴢ ᴄᴀᴋᴀʟʟᴀʀᴀ.

  ʀᴇsɪᴅᴇ ʙᴀsɪᴍɪᴢᴅᴀɴ ᴇᴋsɪᴋ ᴇᴛᴍᴇsɪɴ🙏❤

 4. Bu tarz polıtık ve algı yaratıcı vıdeo ve trol sahıplerıne dıkkat edın ..bu tıplerin kanslları ve platformları aynı yerden emir alan alcaklar ;taktikleri hitler fasıst köpeginin prapagandacısı gobelsin taktiklerı ..kandırımayınız !!!

 5. Bırak Milleti birbirine düşürmeyi
  Halk bu kadar aptalmı
  Bir sizmi akıllısınız
  Herkes herşeyi görüp biliyor
  Mazot benzin ne kadar
  Bu Millet geçim sıkıntı sı çekiyor
  Senin derdin o kötü bu kötü
  Bir siz iyisiniz
  Senin savundukların Milletee hayatt hakkı bırakmıyor Sen hala neyi savunuyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu