1
Gündem

baskın yaptı – Haber 23

Türkiye’de stokçuluk yani karaborsacılık yapanlara Devlet artık acımayacak çok ağır cezalar peş peşe gelmeye başladı Ülkemiz halkın gıdaya rahat ulaşması panik yapmaması için elinden gelen herşeyi yapıyor

denetimler sıkılaştırıldı Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile valilik ekipleri, Organize Sanayi Bölgesinde bir depoya b’askın yaptı. Vali Aydoğdu stokçuların depolarındaki 4500 adet 5 litrelik yağlara el koyarak vatandaşlara ücretsiz şekilde dağıtılması talimatı verdi.

VALİDEN ÖRNEK BİR DAVRANIŞ GELDİ

Organize Sanayi Bölgelerindeki depolara b’askınlar düzenleyen Vali Aydoğdu ve ekibi diğer iller için de örnek olacak herkesin takdir ettiği bir çalışmaya imza attı.

B’askında ağzına kadar depolanmış yağlarının akşama kadar dağıtımı yapılması talimatını veren Aydoğdu “Bütün Aksaray’ı doyuracak yağ var sizin depolarınızda. Bunları götüreceğiz, valiliğin emriyle vatandaşlara dağıtacağız. sorumluluk bende” ifadelerini kullandı.

VALİ AYDOĞDU “BUNUN BEDELİNİ ÇOK A’ĞIR ÖDERSINIZ” UYARISI YAPMIŞTI

Vali Aydoğdu marketleri birebir ziyaret ederek inceleme ve denetimlerde bulunmuş Kimse stokçuluk yapmaya kalkışmasın bunun bedeli çok a’ğır uyarısı yapmıştı.

BAŞKAN ERDOĞAN: ÜLKEYİ STOKÇULARA M’EZAR EDECEĞİZ DEMİŞTİ
Başkan Erdoğan daha önce yaptığı açıklamada Stokçulara bu ülkeyi m’ezar edeceğiz, Stokçuluk dinimizde h’aramdır. Stokçulara evelallah bu ülkeyi biz mezar edeceğiz çok ağır bir Bedel ödeteceğiz çıkışında bulunmuştu Pttavm isimli sitede Toprak Mahsülleri ofisi Tmo yağları 92 tl’den satılıyor Tarım kredi marketlerindede aynı fiyat ihtiyacı olanlar bu yerlerden uygun fiyata alabilirler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu