1
Orkun Işıtmak

Pqueen – ERKEKLERE DOĞUM VE ADET SANCISI DENETTİK! İzliyor (Orkun Işıtmak)Pqueen ve haramilerin yayın kesit videolarından anında haberdar olmak için lütfen abone olup çanı açmayı unutmayınız.
Discord sunucumuza gelebilirsiniz: https://discord.com/invite/bacolibot

Twitch: https://www.twitch.tv/pqueen
İnstagram: https://www.instagram.com/pqueen92
Hakkı: https://www.twitch.tv/hakki
Hebele: https://www.twitch.tv/hebele
Harun: https://www.twitch.tv/harunfe07
Bilalfa: https://www.twitch.tv/bilalfa_

Oyunları ve oyun içi paraları uygun fiyata almak için:
https://gamebiyo.com/

Kaynak Orkun Işıtmak

20 Yorum

  1. Iki çocuğum da normal doğumla dünyaya geldi. Ilkinde dışarıdan hiçbir müdahele almadim. Suni sanci süreci dehşetliydi gece 1 den sabah 9. 30 a kadar ama doğum süreci cok kolay oldu. Ikincide salak gibi epidural aldim bin pişman oldum çünkü ağrı falan kesilmedi. Hiiiiic memnun kalmadim. Allah artik isteyenlere nasip etsin. Ben tükendim 😆

  2. Of yine ağrı karşılaştırması yapıyorlar her ay olan bir şeyle, öyle tesadüf olan bir şeyi karşılaştıramazsınız, teşekkürler.

  3. Video çok iyi olmuş ister farkındalık olarak ister eğlence amaçlı düşünün çok iyi hele bu dönemde.Bilmiyorum bu konuyu açmak mantıklı mı ama içimde kalıcak, TepkiKolik yaptığı
    "KADINLAR TESTISE TEKME AĞRISI DENEDI!!!" videosu, o videoda 7:56 süresinde (başlığını yazdığım video için söylüyorum bu videoda değil) Gözdenin tepkisi çok gıcık vaktiniz varsa bütün videoyu izleyin genel olarak çok eğlenceli birisi ama o videoda "yaşlı amaçlardan"hiç bir farkı yoktu.
    Izleyin hak vereceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu