1
Barış Özcan

Dünyanın ilk yapay zeka TV sunucusuSONSUZLUK ZİNCİRİ ► http://bit.ly/2PlFlFi ~ Bundan 50 yıl önce 31 Ocak 1968’de Türkiye’de ilk televizyon anonsu yapıldı. Ve bundan 5 gün önce Çin’in TRT’sinden şu televizyon anonsu yapıldı. Kısaca yeni işe başladığını ve yılmadan, yorgunluk nedir bilmeden çalışacağını söylüyor. Çok güzel. Biz de kendisine yayın hayatında başarılar diliyoruz. Gerçi TRT’nin o ilk anonsunu yapan Nuran Devres Hanım da yılmadan, yorgunluk nedir demeden dizi senaryoları, romanlar yazmaya devam ediyor ama aradan geçen yarım asır ister istemez insanları değiştiriyor. İşte Çin’li sunucunun en büyük farkı bu. O değişmeyecek. Yaşlanmayacak. Ölmeyecek. Çünkü o insan değil. Dünyanın ilk yapay zeka sunucusu.
~
Videonun tam metni ve kullandığım tüm kaynaklar web sitemde:
http://barisozcan.com/dunyanin-ilk-yapay-zeka-tv-sunucusu
~
TÜM VİDEOLAR ► http://bit.ly/barisozcanvideolar
Yeni videoları kaçırmamak için ► http://bit.ly/barisozcanyoutube
Altyazı eklemek için ► http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?tab=2&c=UCv6jcPwFujuTIwFQ11jt1Yw
~
http://twitter.com/BarisOzcan
http://google.com/+BarisOzcan
http://facebook.com/BarisOzcan
http://instagram.com/BarisOzcan
http://BarisOzcan.com/sikca-sorulan-sorular

Kaynak: Barış Özcan

28 Yorum

  1. 11:27 mi 2 yıldan az kalmış belkide 1 buçuk yıl sonra 2025'teki insan bana yorum atar bu arada bu yorumu görenlerin kişi sherloc holmes dizisini izlemeyi unutma ve barış öcanın her videosunu izle hepsi önemli.

  2. 8:42 de dediğini yaptılar 17 yıldır yanan ampül vidosunu montajladılar ve komik yaptıklarını sadılar bence ya komikde biraz adını kötülemek oldu (sizde izlemek isterseniz barış özcan 17 yıdır yanan ampul montaj )

  3. abicim şöle ki çinde her b… var insan desen zaten dünyanın yarısı çinli zeka desen allah benden almış onlara vermiş maşallah yani daha ne

  4. 2021 de ben bu videoyu tekrar izliyorum. 11 yaşındayım ve ülkemde böyle insanların var olduğunu bilmek ve böyle şeyler yaptığını görmek bana şu cümleyi söylettiriyor . ONLAR YAPIYORSA BENDE YAPARIM . ama Barış ÖZCAN olmasa böyle şeylerden haberim bile olmayacaktı . teşekkürler barış ÖZCAN

  5. Fox tv yarın birgün ölüp gitseniz yerinizi dolduracak robotları hazırlamışlar.
    Dünyaya daha derin izler bırakabilmek için beyin fırtınası yapalım. Tarih bizi unutamasın 🤗😎

  6. Her nefis bir gün ölümü tadacaktır bence teknolojik aletler hariç yapay beyinli insanlar çok tehlikeli ve bence devletler ileride yapay zekaya kısıtlama getirebilir. S. Hawking'in bahsettiği "uzaylı istilası" belki de yapay zekayla gerçekleşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu