1
Altcoin HaberleriDogedogecoinFlokiFloki InuKripto Para Habershibashiba inu

Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu Ortalama Yüzde 8 Düştü

Kripto varlık piyasasında düzeltmelerin yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Diğer yandan metaverse projeleri ise kendi içinde bir boğa sezonunda. Kısa süre önce, 5 büyük metaverse projesinin 30 günlük performansını mercek altına almıştık. Diğer yandan bir de meme coin’ler var. Zaman zaman hızlı yükselişler yaşayan Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu şimdilerde düşüşte.

Üçlünün ortalama yüzde 8’lik bir kaybı var.

Shiba Inu, Dogecoin ve Floki Inu Ne Durumda?

SHIB/USDT paritesinde bir geri çekilme başlamıştı. SHIB, 0,0005 dolar civarında konsolide olmaya başlarken, çoğu SHIB sahibi, kripto varlığın konsolidasyon aralığını aşmaya devam edeceğini söyledi. Buradaki umutlar yeni bir zirveye çıkılacağı yönündeyken, şimdilerde grafik bize Shiba Inu’nun 20 günün en düşük seviyesinde olduğunu gösteriyor.

Haberin yazımı sırasında Shiba Inu, 0.00003906 dolardan işlem görüyor. U.Today’in haberine göre, SHIB daha önce kazanılan fiyatını yüzde 40’ından fazlasını kaybetti.

Dogecoin tarafında da işler pek iyi göstermiyor. Meme coin’lerin en eskisi olan Dogecoin, son 100 gündür geniş bir aralıkta hareketine devam ediyor. Dogecoin’in en son fiyat hareketi, grafikte haftalık yüzde 12 kayıpla çoğunlukla piyasayı takip ediyor. Dogecoin, haberin yazımı sırasında 0.2219 dolardan alıcı buluyor.

Bir de Floki Inu’ya bakmak lazım. CoinMarketCap verilerine göre, haberin yazımı sırasında 0.0001586 dolardan alıcı bulan Floki Inu, son iki haftada değerinin yüzde 51’ini kaybetti. FLOKI şu aralar son ATH’sinden yüzde 62 geride. 12 Kasım’dan beri grafikte yeşil mum görülmedi.


Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu