1
Altcoin HaberleriEthereumEthereum HaberleriKripto ParaSHIBshiba inu

En Büyük Ethereum Cüzdanlarında 50 Trilyon SHIB Var

Büyük sermayeleri bir kripto varlıktan diğerine taşıyan balinalar, aslında bir yanda da piyasa eğilimlerini yöneten kişiler oluyor. Kripto varlıklar dünyasında her rallinin başında satış baskısı olmaması nedeniyle, balinaların yüksek yüzdeye sahip olması bir varlık için iyi bir şey olarak kabul ediliyor. Son olarak, balinalarda yaklaşık 50 trilyon SHIB olması da bu iyi sinyallerden biri.

Balinalarda Neredeyse 50 Trilyon SHIB Var

Shiba Inu (SHIB) balinaları şu anda 48 trilyon SHIB’e sahip görünüyor. Shiba Inu’daki sahiplik sayısı 1 milyona yaklaşıyor. Bazı balinalar varlıklarından vazgeçerken, bazıları satın almaya devam ediyor. Ancak, genel piyasa hareketlerine göre balinaların pozisyondan çıkmasının esas nedeni SHIB’in performansından ziyade kripto varlıklar piyasasındaki düzeltme.

Shiba Inu’daki varlıklarını satan yatırımcıların yanında, bu yıl yüzde 1000’lik büyüme gösteren varlığa ilgi de oldukça yüksek.

Şu anda en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, mevcut işlem hacminin yaklaşık yüzde 400’ünü elinde tutan 48.8 trilyon Shiba Inu tokenını elinde tutuyor. Ayrıca, herhangi bir borsada büyük bir satış emri görülmediği için balinaların satışa hazır olduğunu söyleyebiliriz.

Bu arada SHIB‘in performansına bakacak olursak, kripto varlık değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetti ve 0,0004 doların altını gördü. Ancak topluluk faaliyetlerine göre, birçok piyasa katılımcısı, sosyal hacmine baktığında bu varlıktan uzak kalmak istemiyor.
Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu