1
Altcoin HaberleriBitcoin (BTC)dogecoinshiba inu

Snowden Neden Dogecoin ve Shiba Inu Almıyor?

Edward Snowden, son paylaştığı  tweetlerinde meme coin odaklı kripto paralar etrafındaki duruşunu netleştirdi. Siber güvenlik uzmanı olan Snowden, Dogecoin ve Shiba Inu gibi kripto para birimlerinden hoşlanmadığını hatta onlara tiksinerek baktığını dile getirdi.

Ayrıca, birçok yatırımcının meme coinleri yasal bir yatırımla karıştırabileceğini ve bu durumun o yatırımcılara finansal olarak zarar verebileceğinden endişe duyduğunu söyledi. Yine de Snowden, kripto para topluluğu içinde “olumlu bir ses” olduğunu iddia ederek Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus için biraz övgüde bulundu.

Snowden,meme coinleri ciddi bir proje olarak sunmaya çalışmak yerine anlamsız bir şaka olarak gören insanlara saygı duyduğunu belirtti. Edward Snowden, yatırımıcları zor kazanılan paralarını Shiba Inu’ya harcamamaları konusunda uyardı. SHIB, Snowden’ın tweetinin ardından yaklaşık %35 düştü.

Edward Snowden’in diğer hedefi ise Bitcoin’i hurda para olarak gören anonim topluluğu oldu. Ayrıca son derece gizli bilgileri muhabirlere sızdırmak için kullandığı sunucuların parasının Bitcoin olduğunu da belirtti. 
Kaynak: paranfil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu