1
Altcoin HaberleriDijital CüzdanDogedogecoinrobinhood

Robinhood’dan Dikkat Çeken Dogecoin Adımı

Robinhood’un baş işletme görevlisi Christine Brown, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Brown Twitter üzerinden uygulamanın merakla beklenen kripto para cüzdanı özelliğine dair bir paylaşımda bulundu.

Brown tweetinde, geçen hafta gerçekleşen bir test Dogecoin transferinin ekran görüntüsünü paylaştı.

Robinhood, Dogecoin (DOGE) Üzerine Çalışıyor

Kripto para dünyasının en popüler kripto paralarından olan Dogecoin oldukça büyük bir topluluğa sahip. Dogecoin’in yeni aldığı Dogecoin Core 1.14.5 sürüm güncellemesi ardından oldukça verimli bir hale geldi. Öyle ki Brown’un paylaşımındaki en dikkat çeken noktalardan birisi 0.02 DOGE değerindeki fee (işlem) ücreti oldu. Bu haberimizin yazımı itibarıyla yaklaşık olarak 0.0044 dolara denk geliyor.

Diğer taraftan Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus da bu paylaşıma kayıtsız kalmadı. “Vay, bu çok büyük” başlığı ile retweet’leyen Markus, yeni güncelleme sonrası verimi artmasına dikkat çekti.

Diğer taraftan Robinhood’un Dogecoin cüzdanı hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak bu paylaşım Robinhood tarafından yakın zamanda gelecek bir cüzdan ürününe işaret ediyor.


Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu