1
Altcoin HaberleriBitcoindogecoinEdward SnowdenEthereumKripto Parashiba inu

Edward Snowden, DOGE ve SHIB ile İlgili Paylaşım Yaptı


Eski CIA çalışanı Edward Snowden, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalar ve yorumlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Eski CIA danışanı daha önce takipçilerine Shiba Inu ve benzerleri ile ilgili bir uyarı da bulunmuştu. Edward Snowden, son paylaşımında Shiba Inu konusundaki tutumunu netleştirdi.

Edward Snowden, Dogecoin ve Shiba Inu ile Neden İlgilenmiyor?

Eski CIA çalışanı Edward Snowden, Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme kripto paralara olumsuz bakıyor. Ayrıca birçok yatırımcının meme kripto para birimini meşru bir yatırımla karıştırabileceği ve bunun, onlara finansal olarak zarar vereceği gerçeğinden endişe duyduğunu belirtti.

Yine de Edward Snowden, Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus’un kripto para birimi topluluğu içinde “olumlu bir ses” olduğunu düşünüyor.

Snowden, meme kripto para birimlerini ciddi bir kavram gibi sunmaya çalışmak yerine, anlamsız bir şaka gibi davranan insanlara saygı duyduğunu da söyledi. SHIB, Snowden’in paylaşımından bu yana yaklaşık yüzde 35 oranında bir düşüş yaşadı.

Snowden, isim vermeden, Bitcoin hakkında olumsuz yazılar yazan ve bu VC’lerin büyük bir paya sahip olduğu “merkezi çöp paraları” teşvik eden risk sermayedarlarını hedef aldı.

Ayrıca, gazetecilere son derece gizli bilgileri sızdırmak için kullandığı sunucuların, en büyük kripto para biriminin yardımıyla ödendiğini belirtti. Ancak Snowden, Bitcoin maksimalist olmadığını da vurguladı.
Kaynak:.btchaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu