1
Uncategorized

Yeni Zirveler – Patlayıcı Ralliler Bu İki Altcoin İçin Umutlar Yüksek!

Kripto topluluğunda tanınmış bir kripto para birimi traderı ve analisti, bir Ethereum rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve başka bir altcoin’in ise patlayıcı bir ralli yaşayacağını tahmin ediyor.

Smart Contracter olarak bilinen kripto analisti ve trader, bir katman 1 (L1) blok zincirinin yerel tokeni Terra’nın (LUNA), mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 70 oranında değer kazanabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini söylüyor.

“Benim fikrime göre L1 yarışları henüz bitmedi, son zamanlarda $luna’nın bir olmasıyla diğerlerine dalmaya başladı. ATH ya da 70 dolar [kesinlikle] masada.”

Katman 1 blok zincirleri, kapasite ve hızı artırmak için protokol kurallarının doğrudan değiştirilebildiği merkezi olmayan ağlardır.

LUNA, CoinGecko verilerine göre yazım sırasında 41.11 dolardan işlem görüyor.

Smart Contracter ayrıca, merkezi olmayan finans platformu Curve’ün (CRV) yönetişim tokeninin, Bitcoin (CRV/BTC) paritesinde yılın çoğu için dar bir aralıkta işlem gördükten sonra “muhteşem” bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor.

“CRV/BTC bütün bir yıldır üsleniyor, üs ne kadar uzunsa uzay da o kadar yüksek olur.

Bu çıkış muhteşem olacak”

Bu haftanın başlarında, anonim kripto analisti, yazım sırasında 4.02 dolardan işlem gören Curve Dao Token’ı satın aldığını açıklamıştı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.crv


Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu