1
Uncategorized

Shiba Inu (SHIB), ABD’li Perakende Devi ile Anlaşmaya Çok Yakın!

Kripto varlıklarla iyi ilişkileri olan çevrimiçi elektronik perakendecisi Newegg, Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabının paylaştığı yanı sıra geliştirici Shytoshi Kusama’dan bahseden tweet’i ve onlarla sohbet etmek isteyen tweeti, Shiba Inu topluluğunun dikkatini çekti. Bu tweet’ten bu yana, Twitter’daki Shiba Inu topluluğu, ödemeler için SHIB’i kullanan başka bir ticari devin spekülasyonlarıyla piyasayı doldurdu.

Newegg, OG Bitcoin ile DOGE varlıklarını hali hazırda kabul ediyordu. Ayrıca Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Wrapped BTC, Dai gibi diğer tokenler ve BUSD, USDC, GUSD ve PAX gibi sabit paralar Newegg’de uygun ödeme şekilleri olarak ön plana çıkıyor.

Newegg, bu haftanın başında, kripto indirimini içeren Kara Cuma teklifi göz önüne alındığında, kripto haberlerinde kendisine bir yer ayırmıştı. Perakende devi, Birleşik Krallık, Avustralya, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere birçok ülkede BitPay aracılığıyla kripto para biriminde ödenen ürünlerde %20 indirim sunacağını duyurdu.

Bununla birlikte, bu kripto indirimi yalnızca 500 dolar üzerindeki siparişlerde ve 200 dolara kadar olan indirimlerde geçerli olacaktır. CPU’lar, grafik kartları, sabit sürücüler ve monitörler gibi ürünler de söz konusu teklif için uygun durumda.

Shiba Inu Ortaklıklarını Geliştiriyor

Newegg, Shiba Inu‘nun ticari sektöre attığı ilk adım değil. Bu haftanın başlarında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük sinema zinciri olan AMC, Bitcoin, Ethereum ve diğer birkaç kripto para birimiyle birlikte Shiba Inu ödemelerini kabul ettiğini doğruladı. AMC CEO‘su Adam Aron, bu Salı günü, tiyatro zincirinin kripto ödeme işleme hizmeti sağlayıcısı BitPay ile işbirliği içinde Shiba Inu ile özel kripto girişimi hakkında tweet attı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.
Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu